Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A felenk, szelid, 'cuki',...

A felenk, szelid, 'cuki', szelid fiuk tetszenek. Hogyan lehet elcsabitani egy ilyen tipusu pasit?

Figyelt kérdés
Nekem a Hugh Grant, Colin Firth tipusu ferfi a zsanerem. Nekik altalaban milyen lanyok tetszenek? Azok, akik ugyanolyan szelidek es esetlenek mint ok, vagy inkabb a hatarozott lanyok, akik fel tudjak oket karolni? (en az utobbi kategoriaba tartozom) vagy esetleg a nagymeno, belevalo csajok?

2015. febr. 22. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs recept tapasztalataim szerint. 29 F
2015. febr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezek a tulajdonságok pont illenek rám. Nekem bejönnek a domináns nők. Egyszerűen felizgat ha határozottan lépnek fel. :) 26/F
2015. febr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
akik fel tudják karolni:)
2015. febr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én most épp egy meglehetősen határozott lányba estem bele, korábban meg még nem voltam szerelmes... Amúgy hogy kivel szimpatizálok és kivel nem, mint emberrel, abban nem a határozottság-határozatlanság játszik szerepet, szóval szerintem sincs recept.
2015. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha legalabb az egyikojuk hatarorottabb, mert ket mulya szemely egyutt, kesz remalom.
2015. febr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem ismerem őket, de én inkább csak megfelelő emberek között vagyok "vagány" de akkor nagyon, egyébként inkább csendes.


Nehezen megnyílós vagyok, de csajozásban mondjuk ez sose zavart. (aktív nemi életet hagytam magam előtt). De most lett egy barátnőm már jó ideje, és ő is úgy nyert meg magának hogy elsőnek szimpla szex volt, aztán ragaszkodott, cuki volt de nem is az a nagyon ragadós "beteg" tipus, hanem cselesen ravasz típus.


Előbb utóbb megszerettem hogy "ragaszkodik" és "keres". Tudom ennek fordítva kéne lennie, de én úgymond "érzelmi nyomorék"-nak nevezném magam akkoriban, ugyanis csak kétlábon járó papír zsebkendőként néztem a nőkre és mint barátságról vagy egyébről esetleg szeretetről vagy ennek kinyilvánításáról fogalmam se volt lányok felé.


Persze bevallom más is próbálkozott már, de az nem volt hatásos. Egyébként nagyban becsülendő ő is meg én is, mert eszem se tudja hány nővel voltam előtte (legalább havi egy megvolt több éven keresztül), de ő "megfogott" én meg "megállapodtam".

2015. febr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is hasonló viselkedésű vagyok és inkább a hozzám hasonló lányok tetszenek :) 15/f
2015. febr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is tetszene egy határozott lány :)
2015. febr. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!