Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit irjak neki facebookon...

Mit irjak neki facebookon lanykent?

Figyelt kérdés

Lany vagyok. Egy suliba jarunk. Minden nap latom. Epp ezert nem akarok semmi hulyeseget irni neki..nem akarom hogy kinevessen. Ismerosom fb-n nagyon regota. De mit irjak neki elsonek? Csak annyit hogy "szia mizu?". Ez szerintem annyira unalmas mar...

Jah es nem szoktunk beszelgetni fb-n elobe neha. Multkor megfogta a kezem:D

De nem kulcsoltuk ossze az ujjainkat csak ugy siman fogta de mind a kettot. A heten nem megyek suliba...hatha lenns valami temank.

Otletek? Ha valaki tud legyszi irjatok parbeszedet..vagy tapasztalatokat nektek mik jottek be?



2015. febr. 23. 06:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha te nem mész suliba az teljesen jó ok arra, hogy megkérdezz mást arról, hogy mi történik ott, például őt és elkezdjetek FB-n is beszélni. Valami fogalmad csak van arról, hogy mi érdekli őt meg téged.

Majd ne felejts el megint fogni a kezét, elkezdeni játszadozni. Úgy elég hatékonyan tudsz jelzéseket adni neki.

2015. febr. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehat akkor ha vegzett es mar otthon van majd feljon fb-re irjak ra hogy mi tortent ma a suliba?
2015. febr. 23. 07:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Valami olyasmi, de lehet hogy inkább kedden, szerdán jobb lenne. Addig csak le tudod foglalni magad. Nem kell erre annyira rágörcsölni. Amúgy is mi történne össz-vissz egy nap alatt ami hétfő. Sok ember ezt a napot gyötrelemként éli meg. Erre is fenn tartom a lehetőséget, hogy ilyen gondolkodásúak járnak abba a suliba.
2015. febr. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem se ma írj. Egy nap alatt semmi extra nem szokott történni. Sőt, hétfőn az emberek kedve sincs a toppon. Jobb hét közepén. 18L
2015. febr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Max még annyit megkérdezhetnél ,hogy eltudná mondani a leckét :D Amúgy hány éves vagy? :)Nekem is tetszik egy srác és beszéltem vele csak nekem annyi volt a különbség ,hogy nem egy suliba járunk :/
2015. febr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!