Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszene, ha részegen meg...

Tetszene, ha részegen meg akarnátok csókolni a lányt és ezt mondaná, vagy nem keresnétek fel másnap, mert demotiváló?

Figyelt kérdés
Elhúzná a fejét, ujját a szádra tenné, mosolyogna és ezt mondaná: "Ha józanon keresel fel, akkor viszonzom a csókod."
2015. febr. 23. 13:08
 1/8 October15 ***** válasza:
55%

Ha ez megtörténne akkor valszeg úgy be lennék állva mint vasvilla a ganajba szóval eléggé valószínűtlen, hogy másnap emlékeznék rá. Ha pedig normális állapotban lennék akkor nem hiszem, hogy csak úgy random csókolgatnék lányokat.. ha meg adott a hangulat akkor miért húzódna el?


+ Hogy nézne már az ki, hogy csengetsz másnap az ajtó mert jöttél a csókért?XDXD

2015. febr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem is emlékeznék rá másnap, vagy épp fel sem fognám, amit mondott.
2015. febr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem takony részegek vagytok akkor, hanem csak egy kicsit be vagytok csüccsentem. Nyilván nem csengetni kell a csókért hanem felhívni a csajt és elhívni randira és ott megcsókolod.
2015. febr. 23. 13:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a részegen mindenkinél mást jelent. Amíg van akinél a kicsit becsípett is "részeg" addig pl. az eddigi válaszolóknál is, a részeg jelentheti, hogy semmire sem emlékszik az előző estéből...
2015. febr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Annyi lány/nő van. Minek csinálná végig ezt valaki, ha nem kifejezetten téged akar?
2015. febr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jó barátok vagyunk. Közel állunk egymáshoz, de én többet akarok.
2015. febr. 23. 13:20
 7/8 October15 ***** válasza:
3.: Akkor vissza kérdezek: Tegyük fel, hogy nem ittam magam virágvázára és tudom is hol laksz tehát ismerjük egymást és oda állítok becsöngetni mondjuk némi körítéssel tudom is én szilvás buktával mert azt szereted. :D Demot avagy sem? [És ne mondd, hogy nem lennék annyira hülye mert az éppen aktuális asszonytól mindig azt kérem karácsonyra, hogy fenyő alá be egy szál piros masniba... a baj az, hogy eddig mindenki azt hitte, hogy viccelek :D]
2015. febr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem iszok alkoholt.

Túl szánalmas.

18f

2015. febr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!