Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » {Meleg kérdés} Miként mondjam...

{Meleg kérdés} Miként mondjam meg Neki, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Én 19/mf vagyok. Már egy jóidelye azt érzem, hogy szeretem az egyik osztálytársamat. Amikor a közelembe van nagyon boldog vagyok, amikor nincs a közelembe akkor viszont nagyon hiányzik. Néha azt érzem, és úgy látom a szemében, a tekintetében, hogy én is bejövök neki.


Rövid ideje padtársak is vagyunk. Nagyon boldoggá tesz, hogy legalább az isokolába a lehető legközelebb lehetek hozzá.


Sokszor próbálok flörtölni vele és van olyan amikor ő is viszonozza.


Egyébként Ő is meleg.


Mit tegyek? Hogyan mondjam meg neki az érzéseimet? Egyáltalán mondjam el neki?


Tanácsra lenne szükségem?



2015. febr. 23. 18:27
 1/3 anonim válasza:
100%

Ha ő is viszonozza és szintén meleg (+ nincs barátja), akkor valószínűnek tartom, hogy nem vagy közömbös a számára. Szerintem nyugodtan elmondhatod neki. :) Én nagyon szurkolok neked! ;)

19/F/bi

2015. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Annyi kiegészítéssel, hogy azért nem biztos, hogy abból szerencsésen jönnél ki ha "letámadod" az érzéseiddel. A leírtak alapján Te teljesen belezúgtál. Az érzéseid amiket leírtál (boldog vagy amikor melletted van; hiányzik amikor nincs) egyértelmű jelei ennek. A flörtöléssel próbálsz neki is jelezni. Ha ezt a jelzést viszonozza akkor -ha tényleg meleg/és nincs barátja- próbáld meg vele először négyszemközt megbeszélni a dolgot.

24/m/f

2015. febr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Honnban tudod, hogy ő is meleg?

Ha tényleg az, és úgyérzed, hogy te is bejössz neki, akkor szerintem nyugotan elmondhatod neki az érzéseidet.

egyébként nagyon szurkolok nektek, remélem összejön.

2015. márc. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!