Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tálaljam ezt neki? 22L

Hogyan tálaljam ezt neki? 22L

Figyelt kérdés

Neten ismerkedem kb. 3 hónapja egy sráccal. Az elején minden olyan jò volt, magam csodálkoztam, persze pozitív értelemben, illetve jól esett.


Tudom, egy idő után az érdeklődés csillapodik, de ez engem zavar és bánt.


Az elején szinte mindig becézgetett, kedveskedett, figyelmes volt. Most is kedves, de hiányzik az a gyöngédség, amit egy férfi mutat egy nő felé. Nekem kevés, ha csak elvagyunk.


Ő kezdeményezett és most rossz, hogy mire megkedveltem, ridegebb lett. :(


Mit csinálhatnék?


Már egszer próbáltam célozni rá, de azt mondta, hogy a tanulás miatt feszült, ideges. Én elhiszem, de hetek óte ez van. Kedves velem meg minden, csak nem érzem azt rajta, amit régebben. A tali se tudom, hogy össze jön e már...


Adjatok tanácsot? Nem kellene ilyennek lennem? Vágyni a gyöngédségre? De azelőtt ilyen volt...:(


2015. febr. 23. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Mármint elvagytok a neten? Ez aztán szép kapcsolat :D


Hagyd ott, és keress egy férfit.

2015. febr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a hajó már elment lehet.. beszélj neki erről amit itt leírtál.
2015. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nemdetalánbiztos ***** válasza:

Mivel nő vagy, még jó hogy vágysz a gyengédségre, de még egy férfi is vágyik rá.

Lehet, hogy csak nehezebb időszaka van a srácnak.

A legjobb ha megkérdezed tőle, hogy van-e ennek a változásnak valami oka.

2015. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én arra tippelnék, hogy felbukkant a konkurencia, de nem akar egyből lekoptatni téged.


Ha akarsz még tőle valamit, szerintem mielőbb érd el, hogy továbbjépjetek. Egy személyes tali mindenesetre, már igazán időszerű lenne. Ott kideríthetnéd, hogy mi a gond.


Ha meg nem akar talizni, akkor ne fecséreld rá az idődet sztem.

2015. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kis srác koromban én is hajtottam a nőkre, de mindig max 3 hónapot vártam. Utána ha semmi nem volt (úgy se lesz ebből semmi alapon), léptem tovább. Később leszoktam a netes ismerkedésről :D

Lényeg a lényeg senki nem vár élete végéig, taliz vele, különben ez a szekér elrobog!

26/F

2015. febr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem.lesz semmi belőle, ha nem talizunk. Próbálok majd beszélni vele, de nehéz...
2015. febr. 23. 21:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Kezdeményezett, de te valószínűleg nem léptél, így nem csoda, ha visszafogottabb lett. Meg miért is legyen figyelmes, kedves, ha nem kapta vissza tőled? Nem léptél időben, elvesztetted az érdeklődését, nehogy azt gondold, hogy rád fog várni hónapokig, mire eldöntöd, hogy hogyan tovább. Ha találkozni akarsz vele, akkor konkrétan mondd meg neki, és mondd el, hogy te később ébredtél rá a dolgokra.
2015. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!