Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy találjam meg az olyan...

Hogy találjam meg az olyan pasikat, akik nem (csak) a külsőmbe szeretnek bele?

Figyelt kérdés

Az utóbbi két kapcsolatomnak elég hamar vége lett és mindkettő nagy csalódást okozott, mert az elején nagy volt a lelkesedésük, de aztán ahogy megismertük egymást, kiderült h nem passzolunk - pedig hát a randizós időszakot direkt elhúztam 1 hónapig h megismerjük egymást. Olyan fiút akarok, aki nem csak a külsőmbe lesz szerelmes, aki nem felszínes, aki nem csak dicsekedni akar vele h én vagyok a nője. Akit a személyiségem is érdekel. Hogy találjam meg az ilyen fiúkat? Egyébként nincs baj vele, szerethető szeméyliségem van, azt mondják sugárzik belőlem a jóság és hasonlók. :D De a legtöbb pasit csak az érdekli h milyen jó az alakom, milyen szép vagyok...

20/L


2014. szept. 24. 10:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Megtaláltál.
2014. szept. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
11%
dejó lennél.. ha nem lennék pórázon :D 23/F
2014. szept. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%

Tisztelt Kérdező!


Talán meglepő lesz kicsit, ahogy közelítek a témához, viszont leírom a véleményem.


Talán te nem tudsz róla, de nők tucatja teszi fel ezt a kérdést az életben, hogy végre hogyan jöhetne össze olyan fiúval, aki nem csak a külsejét szereti. Mintha a nők evvel azt akarnák érzékeltetni, hogy kevés az ilyen pasi. Nos ezzel szemben az a vicces, hogy millió olyan pasi van, aki meg állítólag olyan csajt keres, akinek nem számít a külső igazán csak legyen normális. Mégis, a hőn áhított találkozás elmarad, mert ezek a nők vagy a "rosszfiúkkal" jönnek össze, illetve szinglik maradnak, ezek a pasik meg nem mernek kezdeményezni.


A megoldás az, hogy mindkét tábornak ki kell nyitni a szemét. Ha olyan pasit akarsz, aki nem a külsődet szereti, akkor elejtsd el a buliba való ismerkedést, hanem menj olyan helyekre ahol más szemléletű pasik vannak (pl könyvtár). Azok a férfiak pedig, akik olyan nőt akarnak, mint amilyennek például te mutatod magad, kezdeményezzenek, és ne legyenek gyávák.

2014. szept. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

"......szerethető szeméyliségem van, azt mondják sugárzik belőlem a jóság és hasonlók........"



Lehet, hogy ezt át kéne gondolnod.

2014. szept. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem nagyon ismerkedtetek a randik alatt. Vagy lehet te voltál túl szerelmes, hogy észre vedd mi is tetszik nekik valójában.
2014. szept. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én nem is olyan rég egy olyan lányba szerettem bele teljesen, aki mások szerint tök csúnya, viszont a bensője gyönyörűvé varázsolta a szememben. De sajnos hiába, mert eldobott magától. Pedig annyira ragaszkodtam hozzá, hogy még most is elég sokat gondolok rá. Bár most már azért nem olyan erősek az érzéseim, mint pár hónappal ezelőtt.
2014. szept. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha valóban komolyan gondolnád, és tényleg eleged van a felszínes férfiakból, akkor tessék:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__612..

2014. szept. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Kezdj el másfajta pasikkal is ismerkedni. Nem azt mondom, hogy keresd meg a legocsmányabb vagy átlagos kinézetű faszikat, hanem próbálj olyan srácokat keresni, akik személyiségben, stílusban (nem öltözködés) mást képviselnek. Gondolom van/volt egy séma ami szerint ismerkedtél, egy vagy két fajta pasi aki megfogott, ezt kell megtörni. Van amúgy egy sejtésem, hogy mivel szép vagy elmondásod szerint keresned soha nem kellett, hanem a jelentkezők közül választottál egyet, ami hiba. Mert egyfajta körből választottál, a magad körül legyeskedőkből. Persze akár marhaságot is írhatok most, mert nem biztos hogy így választottál, de mint mondtam szerintem ez volt a helyzet.


Írj privátot ha akarsz beszélgetni erről vagy bármiről, bár leírtam nagyjából amit akartam.

2014. szept. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Oké első lépésként tényleg az érdekel minket, hogy a csaj legyen csinos, ápolt, kellően kulturált, társaságban felvállalható, de már könnyedebb kapcsolatban is fontos, hogy legyen kellemes társ szabadidős programokhoz is. Tehát jó az, ha közös az érdeklődési körötök, legyen az tánc, bármilyen sport/sportok, kulturális programok, szerepjáték, kézműveskedés vagy bármi. Ha ebben passzoltok egymáshoz, akkor mélyebben megnyíltok egymásnak, jobban értékelitek egymást.
2014. szept. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#3


Abban igazad van, hogy máshol, másokkal is próbát kellene tennie, de megmondom neked az őszintét:


Egy nagycsomó olyan férfival dumáltam, akire még én férfi is azt mondtam, hogy ez egy éretlen, vagy világkép nélküli, vagy paraszt, vagy felszínes, vagy féreg, illetve ezek kombinációja és ha csaj lennék ezekkel soha de soha nem kerülnék még csak kontaktba se. Mert tudod, például a könyvtárban is ugyanolyan arányban megtalálhatóak a paraszok és férgek ahogy a rondák és átlagosok között is, csak ez nem tűnik fel mert egyszerűen többen vannak.


Én inkább úgy módosítanám amit leírtál, hogy próbálkozzon akárhol, de törje meg azt a kört amiben volt, uilletve azt a sémát amit eddig követett.


#8 voltam

2014. szept. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!