Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nem vagyok határozott 33...

Ha nem vagyok határozott 33 éves férfiként, akkor jogosan érzem magam szánalmasnak?

Figyelt kérdés
Nők szemében
2015. febr. 24. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Miben nem vagy határozott,semmiben ? Mert akkor az kicsit csücskös.
2015. febr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem attól lesz valaki szánalmas, hogy nem határozott, de ezt azért illene tudni 33 éves felnőtt emberként.....

Számtalan kevésbé határozott de sikeres ember van, nem értem hogy hozod össze a határozatlanságot a szánalommal. Szánalmas lehet sok más jellemvonás, de ez személyenként függő, kinél mi az a stílus vagy jellembeli vonás amit szánalmasnak tart, de így általánosságban kijelenteni hogy egy nem határozott férfi szánalmas szerintem hülyeség.

2015. febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha határozottság nem külső kérdése. Ez csak rajtad múlik. Szóval igen, az valóban nem egy jó dolog, ha felnőtt férfi létedre nyuszika vagy.
2015. febr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz?

Nem alfa hímes a kiállásod? Az nem gáz, nem is mindenki vágyik arra. Sőt, vannak olyan nők, akik kifejezetten a félénkebb férfiakat szeretik.

Vagy nem tudsz semmit sem elintézni, nem vagy önálló? Az viszont valóban gáz.

2015. febr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
33 évesen ilyen kérdést feltenni... na az a szánalmas
2015. febr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmi nem szánalmas, maximum az ítélkezés.

Ne ítélkezzünk.


A mai kor emberének a legnagyobb baja az önszeretet hiánya és innentől fakad a rossz önértékelés.


Ha elfogadjuk és szeretjük önmagunkat, ez észrevétlenül megoldódik.


Én egy gyakorlatot csinálok 3 hónapja és sok dolog változott az életemben. :)

2015. febr. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!