Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Találkoztatok már olyan...

Találkoztatok már olyan emberrel, aki megelőzte a korát?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy sokkal inkább a nála 1-2 évtizeddel idősebbek körében mozog otthonosan, épp ezért a nála idősebbekkel tud könnyebben jobb viszonyt kialakítani.Ti mit gondoltok erről?
2015. febr. 24. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Én kortól függetlenül bárkivel jól megértetem magam.
2015. febr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ilyennek mondanám magam..engem nem zavar
2015. febr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20 évesen jobban kijöttem a 30 éves férfi társaimmal mivel nekem is hamarabb kellett felnőni és megkomolyodni igy ez lett a vége és nem bánom mivel 20 évesen voltam annyira fejlett szellemileg hogy simán 28-30 éves nőkkel is összejöttem akik nálam tapasztaltabbak voltak és sokat tanultam tőlük az élet minden terén nem csak az ágyban. de persze ez most mellékes viszont most 27 évesen is jobban elvagyok a 35-40 évesekkel mint a velem egykoruakkal, mármint ami haverokat illeti nem párkapcsolatot.
2015. febr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 piriiiii ***** válasza:

Igen, de ő több száz/ezer évvel van magasabb szinten.

Így viszont minden korú és tudású emberrel szívesen beszélget. Nem kategorizál.

2015. febr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ismerek pár ilyent. Jómagam nem ilyen vagyok. Vagyis nem tudom. Ahogy öregszem úgy egyre jobban megy.

Sok esetben a fiatalabbakat nem veszik komolyan, lekezelik a 10 - 20 évvel idősebbek és ezért inkább a hasonló korúak felé húznak. Ez ilyen.

2015. febr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Viszonylag elég hamar meg kellett komolyodnom, hamarabb mint másoknak és mostanában elég szarul tudom érezni magamat a kortársaim között, épp ezért nem is igazán találtam meg még az ideális társaságot :/
2015. febr. 24. 17:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja, ez nem olyan, azt hittem olyanra gondolsz, mint pl. Tesla.


Én is simán eltudok beszélgetni, tőlem idősebbekkel és fiatalabbakkal is sosem volt ezzel gondom.

2015. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!