Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Találkoztatok már olyan...

Találkoztatok már olyan emberrel, akit egyszerűen nem voltatok képesek megbántani?

Figyelt kérdés
A kérdésemnek semmi köze a randizáshoz, korhoz, nemhez, csupán egy általános kérdés.Olyan emberre gondolok, akinek olyan volt a viselkedése, kisugárzása, hogy ha akartátok volna, akkor se tudtatok volna belekötni, mert nem érdemli meg/nem adott rá okot, stb...Voltatok már így valakivel? Ha igen, akkor mit gondoltok az ilyen emberekről?
2015. febr. 4. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Soha senkit sem akarok megbántani, direkt.
2015. febr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én senkit nem akarok megbántani. Valamiért nem jön be hogy cikizzek valakit, f**sz legyek vele.

Ha nagyképű akkor elkerülöm és nem foglalkozok vele, aki pedig nem azt miért bántsam?

2015. febr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
olyannal még nem aki, ne érdemelte volna meg, viszont olyannal igen, akit nem vagyok képes megbántani még a legnagyobb erőfeszítéseim ellenére is. szerény személyemet...
2015. febr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
igen olyanal is találkoztam aki a légynek sem tudna ártani akkor mért bántsam meg
2015. febr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, pedig már találkoztam olyan emberrel lánnyal aki teljesen makulátlan volt, és igazából csak is és kizárólag azért bántottam hogy az is maradjon.
2015. febr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenkivel így vagyok, aki nem ad külön okot az ellenkezőjére.
2015. febr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem éreztem még ilyet,mások iránt hogy ne lehetne vagy ne érdemelné ha úgy van :D
2015. febr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem volt még olyan, akit ne lettem volna KÉPES megbánatni. Olyan volt, akit nem akartam, mert nem adott rá okot. Amikor borzasztóan szerettem egy lányt és úgy viselkedett velem, ahogy nem illett volna... őt is megbántottam. Pedig tényleg nagyon szerettem.
2015. febr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van egy barátom, akit nagyon-nagyon szeretek (nem párkapcsolat, barátság). Előfordul, hogy megbántom, de utána mindig visszakozom, mert nem érdemli meg. Elég rossz természete van, de tudom, hogy nem tehet róla, és egyébként nagyon jóindulatú, jószándékú ember, csak a szorongásai miatt olyan, amilyen.

Én vele vagyok így, hogy ha meg is bántom, utána igyekszem azonnal visszacsinálni, mert nagyon szeretem. Szerintem így még életemben nem szerettem senkit.

2015. febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!