Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csináltatok már olyat, hogy...

Csináltatok már olyat, hogy ismerkedéskor meg utana egy ideig szegényebbnek muttatatok magatokat, mint amilyenek vagytok?

Figyelt kérdés
Ezzel kiszűrve, hogy ki szeret csak magatok miatt? Csórók és poénkodók most ne írjanak már, kivéve, ha jó a poén, ha nem tetszik, akkor lepontozom. :P

2015. febr. 24. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kellett megjátszani, így is szegény vagyok, mint a templom egere. :DDD
2015. febr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokan inkább gazdagnak mutatják magukat, ami a rosszabb variáció.
2015. febr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem részleteztem soha az anyagi helyzetemet :) Amúgy nem kellett szegényebbnek mutatnom magam, mivel ismerkedés után tényleg szegényebb lettem (ha én hívok meg valakit akkor én is fizetek, ha engedi, annak örülök, ha nem akkor annyira nem. Valahonnan azt hallottam, hogy nagy eséllyel ilyenkor elutasítja az udvarlást)
2015. febr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sohasem dicsekedtem azzal a kevéskével, amim van, ellenben azt látom, hogy a semmire büszke, a semmire felvágó férfiak mérföldekkel sikeresebbek.
2015. febr. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sosem dicsekedtem az anyagi helyzetemmel, pedig nagyon is elvagyok eresztve. Szerintem egy ember értéke nem ezen múlik és nem is szeretem, ha valaki a pénzre redukál mindent.
2015. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!