Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az igaz, hogy a nők legnagyobb...

Az igaz, hogy a nők legnagyobb része hozzámegy egy rosszfiúhoz, aztán az csinál neki egy gyereket és lelép mással, a nő pedig keres magának egy jófiút, aki felneveli a gyerekét?

Figyelt kérdés
Szörnyű, hogy miért kell idáig eljutni. Miért áltatják magukat a nők, hogy az ő "igazi férfi"-jük más?

#nők #hajjajaj
2015. febr. 25. 20:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Bizony ez szent igaz.Így van bizony.Én is így voltam.Gyakori eset.A nők olyan furák szegénykék.

Az egykori ex...micsoda alak!Csak állsz és nézed.Buta,bunkó,egoista,hamár ilyen mégis milyen szerető lehet?

De hát ez kell nekik látjuk!

2015. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem igaz
2015. febr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Ha ez így van, miért van ennyi harmincvalahány éves magányos férfi?"


Mert a nagyrészük még akkor sem akar felelősséget vállalni, meg hát sok oka lehet még.

2015. febr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem igaz teljesen,bár van valamennyi valóságalapja.Mert én például a "jófiú" kategóriába tartozom,de ha örökre egyedül is maradok,akkor sem állnék össze egy ilyen nővel sem...

23/F

2015. febr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
10-es belinkeled?
2015. febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Jó meglátás. Ez van, a nők részéről nem ártana egy kis emberismeret, de ők ezt leszarják.
2015. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
14-es,azért nem, mert még fiatal vagy. Majd ha tíz év múlva sem lesz nőd, akkor már összeállnál akárkivel.
2015. febr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!