Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem találok senkit?

Miért nem találok senkit?

Figyelt kérdés

Alapból azt hiszem nincs velem baj. 17 éves lány vagyok, nem vagyok csúnya de nem is vagyok egop.csa. Olyan átlagos. Mármint külsőre. Néha nőiesen öltözködök, néha sportosabban. Sminkelem magam szolidan tehát külsőre baj nincs velem.

Szerintem belsőre se, bár tény, hogy nem vagyok az a korosztályomban elterjedt puhány cicababa típus. Én kimondom amit gondolok, úgy ahogy gondolom, nem zavar ha valami nem luxusdolog, tehát a földön élek. Meg néha kicsit bolond vagyok. Én nem tudom hogy mostanába mit csinálnak a lányok de nem olyanok mint én, és emiatt kicsit hátrányban érzem magam mert azt veszem észre hogy mindenki sír, hogy normális lányok hol vannak aztán az életbe meg mindenki a rózsaszín habcsók lányok után megy.

Szóval mi a baj velem? Szeretek emberekkel ismerkedni, a nagy bulikat ugyan nem, de a kisebb összejöveteleket nagyon szeretem, szóval nem az a baj, hogy nem ismerek meg új embereket.

Szerintetek?

Igazából nem tudom hogy itt most mi a fontos, szóval ha valami fontosat kihagytam kérdezz:D



2015. febr. 25. 21:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem a társaság a rossz. Nincs veled semmi baj, nekem péladául pont az ilyen csajok jönnek be. Egyáltalán nem jó tulajdonság, ha valaki egyfolytában mindenen csak sír. Szóval az én véleményem szerint keress magadnak jó társaságot és biztos találsz valakit ;)
2015. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha szereted az animéket, akkor menj el cosplay-elni arra az izé mond-ó conra
2015. febr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Én ugyan fiú vagyok, de én is ebben a problémában szenvedek. Én is átlagosnak mondom magam. Én most változtattam Újévtől, főleg az öltözékemen, meg jobban odafigyelek az ápoltságra amit eddig egy az egyben hanyagoltam. Most már hogy erre figyelek, próbálok ismerkedni, de az önbizalom hiányon miatt nagyon nehéz. Szerintem azért még a remény ott van, majd eljön az igazi remélem én is azért.
2015. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Beniy ***** válasza:
Az első válaszolót most inkább ne vegyük figyelembe. :) Nem rossz az, ha valaki kilóg a sorból. ;) Viszont azért megkérdezném tőled, hogy biztosan jó helyen keresgélsz? Jó embereket nézel ki magadnak? :)
2015. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Nos, hogyha ez a fejed fölé lenne írva miközben elhaladsz mellettem akkor már ismernénk egymást :)


19/F

2015. febr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nekem nincs önbizalomhiányom, nem is kergetem a szerelmet, csak felmerült bennem ez a kérdés, hogy már egy ideje egyedül vagyok, és hogy vajon miért.

De önbizalmammal nincs baj az biztos

2015. febr. 25. 21:40
 7/12 anonim válasza:
Mindenesetre drukkolok:) #1
2015. febr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fogsz találni valakit, csak ne görcsölj rá. Ide írhatsz, ha szeretnél ismerkedni. 21/F:)
2015. febr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát én is hasonló helyzetben vagyok, csak fiúként. Amúgy szerintem nincsen veled baj, számomra szimpatikus vagy. 18/F
2015. febr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

"Én nem tudom hogy mostanába mit csinálnak a lányok de nem olyanok mint én"

Ezt kiemelném. Ezzel azt akarom mondani, hogy egyedi vagy! :)

2015. febr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!