Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehetek olyan szerencsétl...

Hogy lehetek olyan szerencsétlen, hogy folyton olyan nőkkel szeretnék megismerkedni akiknek nem tetszem?

Figyelt kérdés

Általában az van, hogy jól el tudunk beszélgetni, sok jót mondana rólam. Majd amikor a külsőt kérdezem, a legáltalánosabb eset a "bocs, de nem jössz be".

Ami már csak azért is nem teszik, mert ugyebár sokaknak nem tetszem és mert eleve azt gondolják, az ember megharagszik az ízlés miatt.


2014. dec. 20. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:

A szinteden felül próbálsz csajozni.

Egy 6-7-es csaj is minimum 9-es pasit akar magának, tehát ha te vagy 6-7-es akkor 3-as csajoknál kellene próbálkozz.

2014. dec. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Első, nem hinném hogy vannak szintek.

Vannak ízlések és annak vagy megfelelsz, vagy nem.

2014. dec. 20. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Részben igazad van kérdező, viszont ha ez igaz lenne, akkor nem lenne egyhangú vélemény egy lányról a fiúk körében.


Ne adj lejjebb az elvárásaidból. Jól bírnád érezni magad azzal aki nem tetszik?

2014. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nincs szerintem külsőre sok elvárásom. egy teljesen átlagos csaj is szép a maga módján. Az elvárásaim a belsőre sokkal nagyobbak.

Soha nem jártam olyannal, aki külsőre ne volt legalább átlagos, volt átlag feletti is. A kapcsolataim a lelki és/vagy a gondolkodásmódi különbségeken buktak meg.

Persze nekem sincs teljesen kifogástalan belsőm, kívülről meg véleményes ugyebár.

Talán az őszinteséget tudnám felhozni mint legnagyobb negatívumot.

Ha valamit gondolok, akkor azt úgy is mondom. Lehet meg tudnék változni, de nem akarok. Nagyon jó enne, ha valaki úgy szeretne, amilyen vagyok. Akkor engem szeretne és nem azt, akivé szeretne tenni.

2014. dec. 20. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!