Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Belenéztem a párom üzeneteibe...

Belenéztem a párom üzeneteibe és így kiderült, hogy hazudott valamiben. Hogyan hozzam fel a témát, hogy ne én legyek a szemét, amiért elolvastam az üzeneteit?

Figyelt kérdés

2015. febr. 26. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Miben hazudott ?
2015. febr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ki a fashzt érdekel???

Hazudott.. Dobd ki a pichsába..

2015. febr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Brutus19 válasza:

F..szér olvasgatod az üzeneteit! Ennyit a bizalomról..

De amúgy ő is f..sz me hagyta XD

2015. febr. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Ajj, ne már. Ő hazudik, te kutakodsz, még ravaszkodni is akarsz, hogy lebuktasd... ez egy vacak kapcsolat. Mondjuk most sikerül ügyesen szóbahozni, beismeri hogy hazudott (nem fogja) és azután? Mi fog változni? Továbbra is kényszert fogsz érezni, hogy áttúrd a dolgait, mert nem bízol benne, ő továbbra is csinálni fogja a kis dolgait, max majd ügyesebben törli a nyomokat... hagyd a fenébe. Vagy szakíts, vagy mondj el őszintén mindent, hogy érezted a hazugságot, ezért kutattál, ezt és ezt találtad, de nem akarsz hisztizni emiatt, hanem csak érdekel, hogy miért nem bízott benned, miért érezte úgy, hogy hazudnia kell stb. Vagy őszintén beszélj vele, vagy sehogy.
2015. febr. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem jössz ki jól. Minek kutakodsz, magadnak kerested a bajt. Ezért simán kidobnálak. Bár nekem semmi olyanom nincs a telefonban, ami miatt félnem kellene, de az egy alap dolog, hogy nem nézünk bele a másik telefonjába, levelezésébe, stb. Ha ez nincs meg, akkor nincs bizalom sem.
2015. febr. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi lett azóta?
2017. ápr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!