Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Képzelt szitu: ha egy nőt -...

Képzelt szitu: ha egy nőt - korábban többször figyelmeztetsz a veszélyre, s ennek ellenére - átvág egy férfi, majd végül szemét módon téged okol a csaj, hogy miattad futott zátonyra az ismerkedésük, hogy oldod meg?

Figyelt kérdés

Nem történt meg, ez csupán egy elképzelt élethelyzet, játszok a gondolataimmal. Próbáld beleélni magad!


Nő: az egyik havernőd. Jól megvagytok, sokat beszéltek. Férfi: egy érdekből ismerkedő, pszichopata, skizofrén, agresszív, minden lében kanál, mindenről és mindenkiről mindent tudni akaró, manipulálásban otthonosan mozgó ember, aki ismerkedés alatt szívesen mutatja szende, ártatlan, korrekt oldalát, de csak amíg meg nem fekteti a nőket. Régóta ismered, és a régi húzásai miatt ki nem állhatod.


Ők ketten mégis egymásra találnak. Figyelmezteted a nőt, hogy vigyázzon a faszival, mert korábban az összes nőjét is átverte. A nő számon kéri rajtad, hogy hogyan mersz erről a férfiról így beszélni, amikor ő egy korrekt jellem. Ráhagyod. Később megtörténik az, amire számítani lehetett, majd a férfi faképnél hagyja a nőt, aki így szerencsétlenül hoppon marad. Ám a sztori érdekes fordulatot vesz. A nő neked támad, ártatlanul téged okol mindenért, hogy balul sült el a "kapcsolatuk". Téged vádol, hogy te kavartál be nekik. Te meg csak ott állsz, teljesen ledöbbenve, magad elé bambulva hülyén, hogy ez most mi!


Szóval hogyan oldod meg a szituációt?


2014. nov. 21. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Üdv, kedvesem. :)


Válaszolva a kérdésedre: nem hagynám én, hogy csak úgy kaffogjon az ostobája. Szépen levezetném neki, mi a nagy helyzet, hátha észbe kap. Ha nem, nem gyötröm magam. Vannak értetlen emberek. (Bár elcsodálkoznék, hogy a fenében nem vettem észre, hogy ilyen ütődött a nő.)

2014. nov. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sehogy. Én nem vagyok senkinek a dadája, mindenkinek nagyon szívesen adok tanácsot, de végén mindenki maga dönt.


Ha meg megsértődik rám vagy engem hibáztat, az az ő baja. Ha ezért nem áll velem szóba, az is az övé.


(Épp tegnap adtam az egyik jó barátomnak szakmai tanácsot. Nem fogja megfogadni. Az ő baja.)

2014. nov. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, talán megmondanám neki, hogy ne bűnbakot keressen.
2014. nov. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!