Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek ha nagyon tetszik...

Mit tegyek ha nagyon tetszik és megszeretném ismerni barát szinten?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik és figyelgetem. Már legelső perctől kezdve nagyon tetszik. Többször is próbáltam magam túl tenni magam rajta de ha meglátom újból visszaesek. Már volt barátom de nála még nem éreztem ilyet és szeretném megismerni közelebbről barát szinten eleinte. Mit tegyek ha nagyon tetszik és megszeretném ismerni barát szinten?

2015. febr. 26. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszelgess vele? :D
2015. febr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, ugyanígy vagyok csak egy lánnyal. (És bocsi, csak azért írtam ide, hogy megmaradjon a megválaszoltaimnál)
2015. febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért pont barát szinten? Ha szegény csávónak is bejössz akkor azt fogja hinni hogy friendzone van és hanyagolni fog előbb-utóbb.
2015. febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennyi infóból mit vársz, mint mondunk? Azt se tudjuk, mennyi idősek vagytok, hol szoktad figyelgetni, mennyi időközönként találkozol vele... Tényleg, a tököm tele van az ilyen nyegle kérdésekkel!
2015. febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Melyik suliba jársz?
2015. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Odamész, kinyitod a kis szád és beszélgetsz vele. :P


Nem kell túldramatizálni!


24/F

2015. febr. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is várom a tippeket! :)
2015. febr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!