Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet esélyem egy népszerű...

Lehet esélyem egy népszerű fiúnál?

Figyelt kérdés

Úgy érzem magam mintha 16 éves lennék.:)

19/L vagyok.

A városomban lakik egy fiú, aki eléggé népszerű. Nem az a tipikus "menő srác", külsőre nem néz ki kiemelkedően jól, nem gyúr, semmi ilyesmi. :D

Viszont jól érzi magát a bőrében és ezáltal gyűjti maga köré az embereket. Nagyon sokan ismerik, vicces, humoros, beszédes, ugyanakkor egyik barátnőm szerint(aki ismeri) ha nincs haverokkal akkor udvarias(pl. barátnőm egy nehéz táskát cipelt,a srácal véletlen összefutott a srác meg haza kísérte és haza vitte a barátnőm táskáját).

Én ezzel szemben egy visszahúzódó nehezen barátkozós lány vagyok, mindenkinek csak lelki támasz, a legjobb barátnőimnek is, nem akarnak megismerni, még ha kezdeményezem akkor sem, csak a segítségre kellek.

A barátok is hiába próbálkozom, kihasználnak, elnyomnak. Úgy érzem örökre ilyen maradok, és így esélyem sincs hogy kivívjam a srác tetszését, szimpátiáját...meg egyáltalán, hogy ismerjem meg?

Félek, mert míg más lány simán kezdeményez és a férfiak vevők rá, én a másik táborba tartozom, ha ki is fejezem, hogy tetszik(volt már ilyen többször), akkor is koppanok.

Ti megmernétek próbálni?


2015. febr. 26. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg hát! Ne agyalj, csak hallgass az ösztöneidre. Lazán, vagányan told neki a rizsát! :)
2015. febr. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármi lehetséges. Attól, hogy ő népszerű, még lehet normális emberi lény. De ezt te is írtad, szóval nem gondolnám, hogy csak amiatt visszautasítana, mert visszahúzódó vagy. :)
2015. febr. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, ne haragudj, hogy ezt mondom, de sztem felesleges vele foglalkozni. Nem azért, mert hogy csúnya lennél, aki senkinek se kell, hanem azért, mert ezek a srácok, inkább érdekkapcsolatokat kötnek, ahogy a lányoknál is előfordul ugyanez. Sokan nem mondják ki, de sajnos ez így van, és sztem ezt Te is érzed. Ezt a lányok azért csinálják, hogy egy ilyen kapcsolat alatt, nagyobb figyelmet kapjanak, ergo aztán egy jobb srácot tudjanak a népszerűségükkel keríteni,vagy másmilyen hasznot tudjanak belőle húzni. A fiúknál pedig ha valaki népszerű, úgyis a lehető legnépszerűbb/legszebb csajjal járnak, kelnek mert megtehetik. Aki pedig nem ilyen, az csak szórakozik a lányokkal. Megpróbálhatod, de sztem nem érdemes. Keress inkább valaki olyat, aki a személyed miatt szeretne, és ne egy olyannal akarj összejönni, akinek ha az érdeke úgy kívánja, dobna.

Megpróbálhatod, de készülj fel a rosszabb verzióra is. De ha nem jön össze, ne szomorkodj, mert nem ér annyit!

Sok sikert! :)

2015. febr. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!