Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajob most tetszik? Érdemes...

Vajob most tetszik? Érdemes bepróbálkozni?

Figyelt kérdés

Most vagyok végzős lány a gimiben. Van egy menő srác ott, inkabb nem mondom el, mitől menő, magára ismerhet. Szoktunk beszélgetni, ismerősöm facebookon, de ott soha nem beszélünk. Ha neszélünk, nekem az jön le, hogy bejövök neki. Általában meg is hívna valamire a büfében. El szoktam utasítani. Szinpatikus, csak azt nem tudom, hogy szeretnék-e tőle többet. Annyira nem kapok egyértelmű jeleket, viszont más lánnyal nem ilyen, amikor hallom. A többiek elmondása szerint is túl kedves velem. Most hívjam el valahova? Vagy írjak neki csevegésképp fb-on? Esetleg valahogy puhatoljam ki, hogy tetszem-e neki? Azt hogy?

Lépjek egyáltalán?



2015. febr. 8. 20:30
 1/1 anonim válasza:
Hívd el valahova.
2015. febr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!