Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Folyamatos veszekedés egy 14...

Folyamatos veszekedés egy 14 éves hülyített? Ez nagyon gáz? Legszívesebben elásnám most magam.

Figyelt kérdés

Szóval több mint fél éve beszélünk kb nyár óta azóta jó haverok lettünk aztán szép lassan mivel én egyedülálló voltam decemberbe kezdtem többet érezni mint barátság. Aztán Januárba már úgy éreztem tetszem neki meg ilyenek mert folyton csokokat írt face-n meg hogy húsi meg ilyenek. Aztán egyik reggel másnaposan felnéztem face-ra és azt látom egy félig gipsy gyerek írkált a üzzenöfalára szíveket meg hogy szeretlek. Ilyenkor nagyon kétségbe estem és elmondtam neki mit érzek ö azt írta többet érezz mint barátság és kevesebbet mint szerelem hát jó ezeket feldolgoztam. Utána ha ezek után is szíveket írt meg hogy húsi én írtam neki foglalkozz a másik hússidal neki írkálj ne engem szédíts. Jó ez a szakasz lement szóval nagyon szerelmes volt belé 100 km volt köztünk és csak netten jártak. Aztán elkezdtünk Januárba találkozni 1-2 találka ilyen átlagos volt a harmadiknál már bujt hozzám és ölelkeztünk a negyediknál már a seggét fogtam. Aztán az ötödik se úgy alakult mert bizonytalan voltam a hatodik tegnap volt pénteken 10 percünk volt szóval velem titokba találkozik. Most rákérdeztem mit érezz és hogy csak barát vagyok és még ö sértödött be ! Most meg elárulta hogy 2 hónapja van barátja. És még én vagyok a szar hogy ö szédített engem, aztán olyanokat írt hogy a macival alszik este amit tőlem kapott meg ilyenek.


ennek már volt egy előzetese ilyenkor ment szét a nettes barátjával.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__654..


Megmutatam neki a kérdést és még neki állt feljebb hogy mindenki ribbancnak nézzi.


Meg ma olyanokat írkált nem felejti el hogy én kiírtam ezt a kérdést!


Sajnos ebből tényleg nem lesz semmi mondtam neki jövőhéten találkozunk és ott utoljára bucsut veszek tőle. Én lennék a szar azért mert mellettem pasizik?

Én leírtam neki többet érzek mint barátság.

22 vagyok, tudom szánalmas hogy ennyi idős így átverjenek engem. Pénteken a nyakát csokolgatam és nem zavarta most tiszta ideg vagyok. Meg ha van barátja és én velem úgy viselkedik a buszmegálóba mintha járnánk akkor öt is olyan mintba megcsalná?



2015. febr. 28. 18:22
1 2
 1/12 opened paradise ***** válasza:

Elolvastam,bár elégé katyvasz.

Felejtsd el.

Sz.r tanács,de tudsz ennél jobbat?

Nem. Naugye.

2015. febr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen valóban el akarom felejteni!

Ez a baj túl könnyen szeretek! Kicsit van bennem harag amiért így átvert! És nem volt öszinte!

2015. febr. 28. 18:29
 3/12 anonim ***** válasza:
hülyít a csaj. Máskülönben már együtt lennétek.
2015. febr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagy a korkülönbség ö 14 én 22 ! De ö mindenre kifogásokat ír!
2015. febr. 28. 18:59
 5/12 A kérdező kommentje:
Mikor utoljára találkoztunk akkor is egymás szemébe néztünk és azt írta szép a szemem meg ilyenek! Ez mi ha nem félre érthető?
2015. febr. 28. 19:01
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó mondta adja vissza macit amit neki adtam és az utolsó találkozásnál elégettem. Ami jövőhéten lesz.
2015. febr. 28. 22:03
 7/12 anonim válasza:
Ez lehet szar érzés lesz majd amit írok: te a tartalék vagy! ami annyit jelent,hogy van pasija, de veled is jóban van, mert ha valami nem jön össze a kapcsolatukban akkor te ott vagy neki, de ha téged is megunt akkor szerez valaki mást! de veled attól még "jóban van"... érted? Biztos nehéz lesz, de el kell felejtened! Nem szédíthet tovább ez a.......
2015. márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jó letiltottam face-n most meg foylton azt írja nem lehet csak barátok vagyunk! Megsértödöt mert leírtam neki szerettem! Meg hogy 2 hónapja van barátja meg ilyenek.
2015. márc. 1. 21:39
 9/12 A kérdező kommentje:
Na srácok most találkoztunk élőbe! Asszem az utolsó volt, na már hogy igy felidegelt! nagy gecciség volna ha elmondanám a barátjának hogy így ribbanckodot!?
2015. márc. 2. 17:34
 10/12 anonim válasza:
Szerintem ne avatkozz az ő kapcsolatukba... de ha jól értem TE 22 ÉVES VAGY Ő 14.. Mi? ő még kiskorú! te meg már nem! ez legális egyáltalán?
2015. márc. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!