Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti mit gondoltok a...

Lányok, ti mit gondoltok a csendes, visszahúzódó fiúkról?

Figyelt kérdés
2015. febr. 28. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
ugyan azt, amit ma a három ugyan ilyen kérdéshez írtak...
2015. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem igazán jön be. Nekem nyitott és társasági emberre van szükségem, aki tudja követni a ritmusom.
2015. febr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Unalmasak :P szeretem ha egy fiú eljön velem biciklitúrára vagy kirándulni és megmondja a véleményét határozottan. De nem kell lepontozni...ez csak az én véleményem :))
2015. febr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vonzó, már ha a külseje is tetszik. Hátránynak egyáltalán nem tartanám. :)
2015. febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3.

Csendes, visszahúzódó nem jelent azt, hogy otthon ül az ember. Én is ilyen vagyok, és kerékpározok a szabadidőmben, ha nincs rossz idő. Sajnos csak a kerékpárom a barátom.

2015. febr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5. igen, csendes alatt azt értem, hogy nem nagyon tud témát kitalálni de azért beszélgetni tud.
2015. febr. 28. 21:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsi kérdező, nem neked szólt.
2015. febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is csendes visszahúzódó vagyok. De nem otthon ülök. Edzésre is járok pl. Rengeteg témában otthon vagyok. Aztán ha felhúznak akkor igen keményen megmondom, amit gondolok. Volt már belőle baj. :D
2015. febr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem pont a visszahúzódó fiúk jönnek be és nem a társasági emberek :)
2015. febr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!