Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Próbálok lányokkal ismerkedni...

Próbálok lányokkal ismerkedni de pár mondat után nem tudok mit mondani vagy kérdezni. Csak én vagyok ilyen béna? Így soha se lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
2015. márc. 2. 18:36
 1/8 anonim válasza:
De lesz barátnőd,csak meg kell tanulnod normálisan ismerkedni.Nem vagy béna más is ilyen,szerencsétlen. 20/F
2015. márc. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
normálisan ismerkedek.Eddig mindig csak be égtem.
2015. márc. 2. 18:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyakorlat teszi a mestert. Minden bátortalant csak buzdítani tudok, még ha el is ront valamit, akkor is még annyi más ember van a világon, akivel egyszer boldog lehet. 19/L
2015. márc. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2015. márc. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok


19f

2015. márc. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
25f
2015. márc. 2. 18:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, még egy tanács: ne vedd komolyan. Csak lazán, mintha egy baráttal beszélnél (persze durvaságok nélkül).
2015. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ott kezdődik hogy olyannal vedd fel a kapcsolatot akivel van legalább 1 közös témád.

Utána a többi jön magától. A lánynak is van szája, ő is meg fog szólalni, ez nem interjú, hanem párbeszéd.

2015. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!