Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudjam meg, hogy a...

Hogyan tudjam meg, hogy a lánynak van e kapcsolata?! Máshogy öltözködnek, viselkednek amikor nincs?! És milyen jelzésből tudom hogyha kinézek egy lányt akkor szabad az út. Pl: suliba nézek lányt, és visszanéz, honnan tudjam hogy mit jelent?

Figyelt kérdés
2015. jan. 6. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Egyszerű. A nullhioptézis: Független minden lány.


Ezek után elvégzed a méréseid és meglátod, h alátámasztják-e.

2015. jan. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
az a nő foglalt akin fekszenek épp. mindent meg is válaszoltam.
2015. jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Van akin látszik, más a viselkedése, a hétköznapjai, de szerintem azt egy beszélgetés során a visszajelzéseiből le tudod szűrni, hogy kapcsolatban van-e. Meg úgyis látni fogod rajta, hogy akarja-e veled a dolgot.
2015. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

sok lány elhanyagolja magát amikor van pasija. ez mondjuk első szűrőnek jó.

a szemezés nem sokat jelent, mert sokan szeretnek flörtölni, persze minden további nélkül. ha odamész hozzá és leáll veled dumálni az már többet jelent.

mondjuk nem szívesen jönnék össze olyan csajjal akinek van barátja de minden jöttmenttel flörtöl. persze ha csak dugni kell ok, de kicsit olyan r . banc style. ennyi erővel mehetnék k . rvához is, az is mindenkivel összefekszik.

tehát a legjobb módszer: megkérdezed...

2015. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem fogod tudni megállapítani ránézésre. Mindenki más és kapcsolatban vagy szingliként is változtat néha az ember a külsején. Meg kell kérdezni.
2015. jan. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezed/elhívod randira/megkérdezed valamk barátnőjét.
2015. jan. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Nem tudom hogy mennyire jó ötlet, végülis Te látod reálisan a dolgokat, így kívülről szemlélve nem tudom. Szerintem állj a sarkadra, egy szál virággal menj oda hozzá, hogy pl."Nagyon szép vagy, lenne kedved velem ebédelni/kávézni/...?" Nem kell rögtön ebéd mondjuk, de pl meghívhatod valamire a büfében, vagy üljetek egy asztalhoz a menzán, ilyesmi. Lehet hogy túl régimódi, de pl én 16vagyok és tuti elolvadnék egy ilyentől. Persze itt is két lehetőség van, szóval nemet is mondhat, de megéri kockáztatni:)
2015. jan. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es,köszönöm a válaszod, de lenne egy kérdésem ehez, vagyis, hogy az nem nagyon nyomulós, ha egyből virágot adok!? Hogyha meg nem tetszem neki, akkor neki is égés lenne és ÉN lennék a hibás.
2015. jan. 7. 17:36
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges elsőre a virág, de hallottam ilyenről (a barátnőmet akarta elvinni), hogy egyből virággal állított oda a gyerek és hallgattam hónapokig hogy ez mekkora tett volt.

Szerintem elég valahova elhívni kettesben és minden egyből kiderül. A megfelelő keretek között.

2015. jan. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!