Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedek egy pasival,...

Ismerkedek egy pasival, ketszer ram irt, akkor jokat chateltunk, en viszont nem szeretnek rairni, veheti ezt visszautasitasnak?

Figyelt kérdés
Szeretnek vele beszelgetni, de nem szeretnek tapadni, es beszelgetest kezdemenyezni.Esetleg ezt felreertheti? 2 napja tok sokat beszelgettunk, annyiban maradtunk, hogy folyt kov de azota nem irt ram. Likeoltam par fb megosztasat, de ennyi, most neki kene irnia nem?
2015. márc. 3. 18:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Ti tojók, imádjátok kéretni magatokat, ugye?
2015. márc. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ez valami fóbia nálatok? ha akarsz tőle valamit írj rá!
2015. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az nem tapadás, ha néhanapján te írsz rá, ha akarsz tőle valamit akkor te is keresd.
2015. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
igen ez is benne van, de inkabb az, hogy nem szeretnem, ha tapadosnak gondolna. Annal rosszabb szerintem nincsen.
2015. márc. 3. 18:46
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudjatok! De nekem hányingerem van ezektől a patikamérlegen kiszámolt taktikázásoktól, sumákságoktól!
2015. márc. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha nem agykontroll-játékokat játszanál, hanem ha akarsz vele beszélgetni, akkor ráírnál? Mi lenne, ha egyszer az életben természetesen viselkednél, és nem valami torz sztenderdet próbálnál másolni? Ha műanyag babát akarna, akkor azt kap a szexboltban is, talán éppen ezért nem keres.
2015. márc. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem taktikazas, nem akarom beegetni magam azzal, hogy raszallok
2015. márc. 3. 18:50
 8/15 anonim ***** válasza:
"nem szeretnem, ha tapadosnak gondolna." JAJJ úr isten, mert az elköteleződés és a normális emberi viselkedés épp nem trendi! Ha a futószalagon következő tinisztár arról énekel, hogy dugj a seggedbe kaktuszt, akkor remélem lesz egy jó napod a sebészeten. Szánom az ilyen agyatlan libákat.
2015. márc. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én visszautasításnak venném a helyében.
2015. márc. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A sick world with sicker women. Clap-clap!
2015. márc. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!