Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki magyarázza már el aki...

Valaki magyarázza már el aki itt propagálja ismerkedési szándékát bizonyos korú lányok fiuknak az mire pályázik?

Figyelt kérdés
Sose értettem..most akárhogy nézhatnek ki,és akárhol élhetnek... most csak irkálnak egymásnak üziket vagy skypon verik ki egymásnak vagy most mi? Pls explain someone..

#ismerkedés #mi a fax
2015. márc. 3. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok.
2015. márc. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerencse?
2015. márc. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek pancser, lúzer alakok. Inkább elkényelmesednek a skípe előtt, minthogy kimennének a szabadba, és megdolgoznának egy nő elérhetőségéért...


Én volt úgy, hogy egy nap 3 csajt szólítottam meg nyilvános helyen. Abból 2 kikosarazott, de 1 adott elérhetőséget. Nagyon örültem neki! Igen, én megdolgoztam azért, tettem valamit, még a visszautasítástól sem riadtam vissza, és meg is lett a gyümölcse.


De ezek!? Ezek lusta pancser pacákok többségében.

2015. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem, nem lusta pacákok. begyepesedett, kanos kockák akik csak itt tudják magukat kiélni :) de vannak olyanok is akiknek semmi problémájuk a nők terén. mégis szeretik kiverni, mint a legtöbb ember.
2015. márc. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!