Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem vagyok túl fiatal, szeretn...

Ifritandris kérdése:

Nem vagyok túl fiatal, szeretnék családot már. De a "mai világban" mintha falba ütköznék. Mi romlott el?

Figyelt kérdés
Az igazi gond a testalkatom, amúgy a külsőmmel nincs baj, jól érzem magam benne. 187/70 alkattal vékonynak számítok, és ez jelenti a hölgyek oldaláról a gondot. A vékonyak és sportosak sportosat, az átlagosak átlagosat vagy macisat, a molettek meg nem vékonyat keresnek. Régebben ezzel nem volt gondom, de mintha ma már megváltozott helyzettel szembesülnék. Van olyan helyszín, vagy egyéb program, ahol a vékonyabb férfiak jó eséllyel ismerkedhetnek? :) (nem tini szórakozóhely, 41 éves vagyok) Köszönöm az érdemleges választ. Örülök a poénnak is, de hidd el, nincs rossz kedvem. :))

#férfi #ismerkedés #ismerkedési kudarcok #testalkati elvárás
2015. febr. 14. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Hú, fogalmam sincs 41 évesen hol ismerkednék
2015. febr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kezdj el kondizni itt lehet ismerkedni is
2015. febr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!