Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért lett bunkó velem?

Miért lett bunkó velem?

Figyelt kérdés
Szóval az egyik fiú osztálytársammal újra elkezdtünk facebookon beszélgetni.Péntektől-Vasárnapig beszélgettünk éjjel-nappal és nagyon jó volt, mert csomó olyan téma szóba került,amit még soha senkivel nem tudtam megbeszélni,egészen eddig.Írta nekem,hogy szeret,meg hogy szerinte gyönyörű vagyok stb. de szerintem csak viccelt,vagy nem is tudom.Majd kértem,hogy írjon rólam véleményt és azt írta,hogy rendes lány vagyok és kedvel.Majd hétfőn nagyon lekezelő és bunkó volt. Szerintetek ez miért lehetett?Miért csinálja ezt?Előre is köszönöm a válaszokat:) 15/L

2015. márc. 3. 22:25
 1/3 anonim válasza:
Mert az osztály előtt játssza magát. és lehet azt hiszi neked is tetszik mer lehet viccnek szánja.
2015. márc. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudod, évek óta terjeng az az elképzelés férfikörökben, hogy bunkózással a lányok jobban vonzódnak az aktuális hímhez.

De kérdezd meg tőle (akár facebook-on), ő tud csak biztosat mondani :)

2015. márc. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,ment a zöld:)
2015. márc. 4. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!