Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért bunkó velem az egyik...

Miért bunkó velem az egyik fiú osztálytársam?

Figyelt kérdés

Senkivel, a többi lànnyal se bunkóskodik csak velem. Van akikkel egyàltalàn nem beszél, figyelmen kívül hagyja őket, de nem bunkó velük. Viszont sok lànyhoz meg odamegy beszélgetni, baràtnőmmel is jól eltudnak beszélgetni, nővéremnek meg kb àllandòan udvarolna, ha tehetné.


Õ alapjàraton egy humoros gyerek, az osztàly bohóca. Ha kell, mindig talàl témàt mindenkivel és el is beszélgetni néha olyan emberekkel is, akikkel amúgy nem nagyon szokott.


Viszont velem elég bunkón viselkedik kb. 3 hónapja, pedig nem adtam rà indokot. Foyton belémköt ha tud. Ma is fàradt voltam és mondtam valami "csúnyàt" magamnak mérgemben ő meg rögtön lenézően nézett rám, azt mondta pffff és ki is nevetett. Szinte keresi az ilyen alkalmakat mikor belémköthet, ùgy érzem. Pedig màsokkal meg tök rendes.


Velem sem volt mindig ilyem bunkò. Csak azt nem értem miért vàltozott meg, mikor én soha (most se ès koràbban se) adtam rà indokot. Sőt régebben egèsz jóba voltunk.


Miért lett ilyen velem? Mit csinàljak hogy ne piszkàljon, jòba legyünk megint? Bocs ha rossz kategòriàba írtam a kérdést.


L


2014. febr. 24. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes beléd.
2014. febr. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Moszuke ***** válasza:
100%

az oviban így megy és bejön a lányoknak.


amúgy lehet, hogy a viszonzatlan szerelemtől fusztrált lett és ilyen formában nyilvánul meg nála

2014. febr. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez most tényleg csak szerelem lehet?

Nem lehet hogy màs àll a hàttérben..?


Èrtelmes, 17 éves gimisek vagyunk. Ez azért màr nem ovi.

2014. febr. 25. 00:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy értelmesek vagytok, de az alapvető ösztönök bennünk élnek halálunkig.
2014. febr. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Lehet hogy szimplán nem kedvel, taszító számára a látványod stb.
2014. febr. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Ha nem kap jeleket hogy tetszik neked akkor mérges lesz rád és bunkoskodik ,ovodas szint
2015. jan. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!