Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szólíthatnám meg?

Hogyan szólíthatnám meg?

Figyelt kérdés
Vonattal utazom és van egy lány aki mindig ugyan azzal a vonattal megy, mint én és ugyan ott száll fel meg le ahol én. A probléma az, hogy a szüleivel utazik, mert gondolom dolgozni mennek és ugyan akkor, mint a lányuk, de a szüleik tovább utaznak. Hogyan tudnám megszólítani úgy megszólítani, hogy ne ijedjen meg? Csak tippelni tudom, hogy hova jár suliba, mert amerre megy reggel arra csak egy iskola van. 16 éves vagyok ő 15 lehet, mert tavaly nem láttam még az állomáson. Köszönöm előre a válaszokat. Hülyeségektől kíméljetek! :)
2015. márc. 4. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig ez a kérdés ordít egy hülye válaszért,de akkor nem írom(pedig tényleg vicces lenne,de ha nem hát nem). Amikor a szüleivel van,esélytelen szerintem,akkor menj oda hozzá,amikor egyedül van(leszáll a vonatról,és leszólítod vmi randommal).
2015. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia már régota figyellek és láttam hogy ugyanott szálsz le ahol én az xy suliba jársz? v iesmi :D kicsit furcsán néz mjd sztem de kerdezgesd ki hollakik elkiserheted e minek tanul stb
2015. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!