Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha így csinálom jó lesz? Ti...

Ha így csinálom jó lesz? Ti hogyan cselekednétek?

Figyelt kérdés
Egy suliba járok az áhított hölgyeménnyel. Nem ismerjük egymást, csak tudjuk egymás nevét. Kapcsolatunk abban kimerül, hogy ha látjuk egymást köszönünk. Elhatároztam, hogy valahogy közeledni fogok felé. A tervem a következő: amikor legközelebb meglátom, megkérdezem, hogy ráér-e egy percre, ha tud időt szánni rám, megmondom neki, hogy szívesen megismerném és lenne-e kedve sétálni velem egyet. Jó lesz így, vagy túl nyomulós? Esetleg beszélgessek előtte vele a suliban és ha már kicsit jobban ismerem, akkor hívjam el? Vagy jelöljem be facebookon és ott dumáljunk? A facebookos megoldást nem szívesen választanám, mivel úgy gondolom, hogy az ilyet élőben kell csinálni. Szóval? (Ő 16, én 17 éves vagyok, még sosem csináltam ilyet ennyire "idegen" lánnyal)

2015. márc. 5. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így jó.
2015. márc. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Linó03 ***** válasza:

Egy közbeeső fokozatnak az is jó, ha beszélgetsz vele előtte a suliban, ahogy írtad.

(A facebook szerintem sem az igazi.)

2015. márc. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2015. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!