Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk! Ti "ilyenkor" mit...

Fiuk! Ti "ilyenkor" mit szólnátok ehhez? Bejelolhetnem ilyen "helyzetbe"?

Figyelt kérdés

Van egy srác( X) a suliban ( 1 evvel idosebb nalam), aki Sztem nagyon helyes, es arra gondoltam, hogy esetleg bejelolnem Facebook-on , van b.noje ( természetesen nem akarom "szetszedni" őket)

A srác (X) haverjaval( Y) jártam egy osztalyba, es Y-nal azt hittem hogy lehet is valami ( nem lett persze :D )


Ezek utan nem lenne gaz ha bejelolnem a haverját? ( a haverjaval együtt járnak edzésre, szoval beszélnek :D)

Fiuk! Ti mit "szolnatok" hozza?

Elmondanátok a haverotoknak?



2015. márc. 5. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Még mielőtt ez a kérdés megfogalmazódott volna, a haverja már régen tud rólad. Szerintem ciki lenne, kicsit ugy tünne mintha piócát játszanál, rátapadsz a haverjára, majd nem sikerül és mész tovább. Mit gondolhat rólad? Könnyűvérű, nem gondolkozik éretten stb
2015. márc. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

természetesen nem akarom "szetszedni" őket


Miért nem? Akiket szét lehet szedni, szét is kell, mert nem illenek össze.

2015. márc. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

X a négyzeten mínusz köbgyök Y szorozva pível egyenlő nulla.

Ebből levezetéssel X egyenlő 2,34, Y egyenlő 0,00832

X nem egyenlő Y-al. Sajnálom ez összeférhetetlenég, és hamis gyök.

Vektor bázistranszformációval próbáld meg!

2015. márc. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én fogjuk rá hasonló szituban voltam/vagyok.Picit hosszú lesz :D

Egy éve rám írt egy srác pár évvel felettem járt,már elballagott akkor.Találkozgattunk,elvoltunk...semmi nem lett belőle. Majd most egy évre rá a legjobb haverjával összefutottam egy buliba,azóta rengeteget találkozunk és jól elvagyunk egymással.Sokszor akár a sráccal együtt megyünk el iszogatni,stb... Szóval semmi para nincs a dologban,főleg most azért mert bejelölöd!? Szerintem az kb. semmit sem jelent...

u.i: igaz lány vagyok,tehát lehet máshogy látom a szitut :D

2015. márc. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!