Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha kiírok egy kérdést, hogy...

Ha kiírok egy kérdést, hogy ismerkedne valaki meleg pasival? Erre jönnek egy vagy kétszavas válaszok privátban, ilyenek: "Hol laksz? " "Korod? " Szerintetek érdemes ezeknek válaszolni? Én rövid bemutatkozást várnék és legalább köszönést.

Figyelt kérdés
Ilyen bunkók az emberek? Ilyenekkel semmit nem tudok elképzelni, nemhogy ismerkedni.

2015. márc. 6. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Korod?
2015. márc. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az ilyenekre ne válaszolj! Megtudják hol laksz és elmennek hozzád megverni.
2015. márc. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Én szívesen bemutatkozom :D ha írsz privátot, bár jó lenne tudni hány éves vagy ;) 21/f
2015. márc. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ja és nem nem érdemes az ilyeneknek válaszolni, én sem szoktam... Előző voltam
2015. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nyugi, nem fogom magamat kiadni előre senkinek. Az életkoromat se mondom meg rögtön. Ha valaki a közelben lakik és szeretne társat, akkor tegyen érte anyit, hogy találkozik. Bizalmatlan vagyok, mert régen már átvertek többször is. Képet se küldök senkinek se.Én se kérek. Tudom igy nehéz ismerkedni, de aki komolyan gondolja, az úgyis fog találkozni velem. Szórakozókkal, hazudozókkal és csapdát állitókkal itt nem foglalkozok. Ennyi.
2015. márc. 6. 17:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Ilyen egy szavas üzenetekre ne is válaszolj,mert nincs értelme,itt már rögtön az elején kiütközik a szintje az illetőnek.
2015. márc. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tehát egy 4 szavas eldöntendő kérdésre azt várod, hogy önéletrajzot küldjenek?

Tudod, amilyen az adjisten, olyan a fogadjisten.

2015. márc. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem kell önéletrajz, de legalább köszönne és leírná, hogy ismerkedési célból küldött üzenetet. Mindegy is már, nem foglalkozok én ilyenekkel akiknek ezt el kell magyarázni. Ezektől mit várhatnék el más téren?
2015. márc. 6. 19:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek ezzel! Az ilyen emberekre, nem érdemes időt pazarolni. Az ilyen üzeneteket akkor küldik, ha meg akarnak dugni. Ne foglalkozz ilyen emberekkel!
2015. márc. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha leírod az életkorod, nemed, melyik megyében laksz és a szexualitásod is, ha az általánostól eltérő (meleg), valamit az érdeklődésedről is, azon már jól el lehet indulni.

Az ilyen néhány szavas válaszolgatással meg nem lehet mit kezdeni. Neked kell eldönteni, hogy az ilyenbe belekötni vagy egyáltalán válaszolni megéri-e. A végén még téged néznek szarba meg csak visszapofáznak.

Egyébként nem értem hogy mi van az ilyen emberekkel. A Facebook b@5zta volna el így a kommunikációs képességeiket vagy a tendencia az ami teljesen ilyen 5z@r?

Ez nem csak a meleget ismerkedésénél ilyen rossz, de pontosan tudom, hogy a leírtak alapján jól lehet ismerkedni, beszélni itt is privátban, mert nekem volt már ilyen beszélgetésem.

21/F Hetero

2015. márc. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!