Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vagy különbség a "de megdugnám...

Vagy különbség a "de megdugnám" és az "olvadozós" nézés és viselkedés között? Honnan tudjam, hogy csak szexuálisan vonzom, vagy annál jobban? Nálatok hogy van ez fiúk? 20L

Figyelt kérdés
2015. márc. 7. 10:46
 1/9 anonim válasza:
Ha olvadósan nézek valakit akkor is az van bennem,hogy "de megdugnám". ugyanis aki nem tetszik azt nem is nézem. akit meg nem dugnák meg mivel nem is tetszik azt nyilván nem is nézem
2015. márc. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
na ezt jól "megaszontam"
2015. márc. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ez ilyen zsákbamacska. Egyébként, ha haverjaival sokat röhög közben akkor inkább az előző opció nyert. Idő függvénye is, bár gondolom ez változó. A nézés/ szemezés meg inkább csak a kapcsolatfelvételre jó, abból nehéz megmondani, hogy ki mit akar.
2015. márc. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem szoktam a haverjaival látni.


Egyedül inkább. De kettesben voltunk már sokszor.


Szóval ha vannak jelek ugymond, akkor írhattok. Megfigyeltem a testbeszédét.

2015. márc. 7. 10:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Én a magam részéről senkivel sem akarok csak szexet... ergo ha valaki tetszik, akkor komolyabb érdekel CSAK.


24/F

2015. márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom az adott srác milyen,igazából attól is függ a dolog.Mert nálam például ezt a kettőt kívülről nem lehet megkülönböztetni,csak annyit látni hogy vonzónak találom őket.De van például két lány,akik néha beszélgetnek,mindkettő vonzó igazából számomra,de az egyikkel semmi többet nem akarnék,a másikkal viszont akár komoly kapcsolatba is belemennék.

A viselkedésemen mondjuk annyi látszik különbségben,hogy az egyiket csak éppen hogy megnézem,és nyugtázom hogy na ő is ott van,akivel viszont komolyabb is lehetne,őt volt,hogy percekig néztem,figyeltem,szemeztünk. :)

23/F

2015. márc. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt nagyon nehez elmagyarazni de konnyu megkulonboztetni. Szoval amikor olvadozik akkor csillog a szeme, elpirul,ideges lesz, es keptelen levenni rolad a szemet.


A megdugos az nagyon melyen nez a szemedbe, "ugy" utana meg el is mosolyodik.


Szoval vegulis a szerelmest onnan is lehet latni, h total bamba es olyan mintha nem is ezen a foldon lepkedne.

2015. márc. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szóval,ha csillog a szeme valszínű,h nemcsak vonzódik hozzám,hanem tetszek is neki?
2015. márc. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Mennyi f*aszság :D Csilloghat azért is, mert sok bort ivott, vagy mert rohadt fáradt.


Szerintem inkább kérdezd meg tőle, mit akar és ne találgass.

2019. ápr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!