Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Mit szólnátok hozzá ha?

Lányok! Mit szólnátok hozzá ha?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdés az lenne hogy mit szólnátok ahhoz hogy tegyük fel egy sráccal több hétig szemeznétek (de úgy hogy majdnem minden nap [az utcán]) és egyszer amikor szembe jön veletek megycsókolna?

16/F



2015. márc. 7. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Pofon vágnám. Nem érdekel milyen dögös vagy mennyire tetszik ez nem így megy...
2015. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Linó03 ***** válasza:
Én még ha azért is szemeznék vele, mert tetszik nem örülnék neki. Szerintem kevesebb az olyan rugalmas lány, aki ennek örülne, mint aki durvaságnak, megalázásnak, fegyelmezetlenségnek tartaná. Szerintem, de én csak egy vagyok.
2015. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább csak szólítsd le és hívd el randizni.

Majd ott mehet a csók, ha engedi.

2015. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
na jó a sok negatív vélemény után most egy kicsit furcsán érzem magam, de nekem bejönne :D persze azért nem azt mondom hogy rögtön fogd meg és csókold meg, hanem szólítsd le köszönj neki mond el neki hogy tetszik(de ne ragozd túl) és ha úgy látod hogy te is neki akkor csókold meg!
2015. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
először csak szólisd le ,lehet azon is épp eléggé meg fog lepődni
2015. márc. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

durva lenne, de ha egy szerelmes regény lenne akkor oké lenne :D de így szerintem durva.

Inkább hívd el randizni :) ott majd úgyis eldől h lesz e csók vagy nem :D

12/L

2015. márc. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
4# hát igen :D nem rossz ötlet majd meglátja hogy mit lép :D
2015. márc. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!