Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti mit szólnátok...

Lányok, ti mit szólnátok ehhez? Kinevetnétek érte?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályomban, aki néha szokott nézni, de még soha nem beszéltem vele egy szót sem, viszont nagyon tetszik, és ha azt mondanám neki, hogy: figyelj, xy, szerintem te hihetetlenül szép vagy, akkor erre lehet egyáltalán bármit mondani/tenni, azon kívül, hogy kiröhög? Vagy ne égessem magam, felesleges?:D

2015. jan. 24. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy...2??
2015. jan. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, ebben a formában nem nagyon lehet ezzel a megállapítással mit kezdeni. Inkább keresd a társaságát és finoman bókolj neki.
2015. jan. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez elég hülyén hangozna, hogy még soha nem beszéltetek, te meg odaállsz elé, ünnepélyesen megszólalsz: "Figyelj, Barbi! Szerintem te hihetetlenül szép vagy." Erre azt gondolná, hogy hülyéskedsz, vagy valami kandikamerás dologról van szó. Válaszolni azt fogja, hogy köszönöm, de hogyan tovább? Kínos csend.

Ne rohanj ajtóstul a házba, szerintem előbb provokálj ki valahogy beszédhelyzetet, pl kérj egy tollat, mert a tiéd nem fog, aztán meglátod a tolltartóját, azon valami zenekarra vagy bármire emlékeztető szimbólumot, erre megjegyzést teszel, hogy "Látom szereted a..." és ez már egy normális beszélgetés kezdeménye.

2015. jan. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. jan. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én biztos kikacagnálak.
2015. jan. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!