Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan utasítsam vissza a...

Hogyan utasítsam vissza a srácot kedvesen sms-ben?

Figyelt kérdés

Szóval péntek este elmentünk táncolni a barátnőimmel, és ahogy buliztunk, mellénkcsapódott egy fiúbanda. A törzshelyünkön voltunk, és ezt a bandát is láttuk már korábban, egyikükkel sokat is szemeztem egy időben, amikor még nem volt barátom. Pénteken nem történt persze semmi, viszont szombat óta sms-ekkel bombáz a srác (a telefonszámomat péntek este adta meg neki az egyik barátnőm, mikor én már eljöttem). Bulis, komolytalan pasinak tűnik, viszont szerintem egyértelmű, hogy össze akar kavarni velem. Nekem is tetszett ő egy időben, ezért így kapásból nem zárnék ki semmit, de most van barátom, és természetesen nem csalom meg. Hogy utasítsam vissza a srácot? Bonyolult a szitu, mert néha válaszoltam neki arra, amit írt, de ilyen beszélgetéslezáró, flörtmentes dolgokkal. Viszont nem áll le. Mit írjak neki?

20/L


2015. márc. 9. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Tiltsd le a számát, vagy egyszerűen hagyd abba a válaszolást - már ha egyáltalán megtetted. Ha személyesen rákérdez, hogy miért nem feleltél, mondd azt, hogy ha érdekelt volna, úgy tettél volna. Ha mindenképpen felelni akarsz neki, akkor pedig legyél őszinte és kemény, mert ha kedveskedsz, továbbra is próbálkozni fog. A barátnőd meg fogalmazzunk úgy, hogy nem volt túl kedves. Mégis milyen alapon adja meg idegeneknek a számodat?
2015. márc. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ricsi15hun válasza:
Mond meg a barátodnak, hogy "kikezdett" valaki veled,hogy ne legyen félreértés. A másiknak meg írd meg, hogy van barátod és ne zaklasson!
2015. márc. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még nem mondtam neki, hogy van barátom, mert nem tudom, hogyan mondjam. A barátomnak már elmeséltem, meg is mutattam az sms-ezést neki. A barátnőm nem olyan közeli barát és gyakran csinál ilyeneket, én sem örültem túlságosan...
2015. márc. 9. 15:15
 4/5 Noren1989 ***** válasza:

Mondd neki, h barátok még lehettek XD

Mikor kidob a mostani barátod, akkor meg előlépteted;)

2015. márc. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Írj neki egy olyan üzit, mint ha a barátod irta volna. Nem kell bunkónak lenni, csak szép kedvesen. Figyi már kiscsákó :) én xy-n barátja vagyok és megkérnélek hogy szállj le róla, mert szeretjük egymást, és nem akar tőled semmit. Ha igy se hagyja abba, még lehetsz keményebb, persze a barátod nevében továbbra is :)
2015. márc. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!