Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy 30 éves felnőtt, önmagát...

Egy 30 éves felnőtt, önmagát eltartó férfi mért viselkedik egy lánnyal szemben egyszer tök kedvesen máskor meg olyan bunkón, hogy a legnagyobb tahó címét is elnyerhetné?

Figyelt kérdés

Meg is kérdeztem erről.

A válasz: ne akarj kiismerni.

Elmagyarázná nekem valaki, ennek mi lehet az oka?


2015. márc. 4. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
simán lehet hogy nagyon hangulatember. ha jo napja van akkor tök kedves meg boldog és úgy néz ki mintha vele csak jo dolgok történnének buli az élet aztán rossz napokon meg a világ terhét cipeli megszakadva nyűgösen. én is ilyen voltam mostanra annyit sikerült fejlődnöm hogy rossz napon is inkább csak semleges vagyok régen azért tudtam elég paraszt lenni. ugyanarra a viccesnek szánt beszólásra hol replikáztam valami szintén vicceset hol meg elküldtem a delikvest a halal f@ szára mostmár csak ráhagyom van ilyen
2015. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Talán tényleg szeret, de a Te reakcióid hatására viselkedik így?! Próbáld visszaidézni, hogy melyik cselekedetedre/válaszodra válik elutasítóvá..persze ezt neki is ajánljuk..sok sikert!
2015. márc. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!