Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy 23 éves fiúnak még nem...

Ha egy 23 éves fiúnak még nem volt barátnője tuti, hogy nincs vele rendben valami?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem csúnya, sőt mondhatni nagyon is helyes.Jó a humora, kedves,figyelmes,talán annyi baj van vele, hogy ahhoz képest, hogy 23 éves kicsit gyerekes. Megye 2-ben focizik, nem is csóro mégse volt még soha barátnője.Mégcsak nem is smárolt senkivel. 17 éves volt mikor meghalt az apukája és akkor kicsit visszahúzódó lett, nem jár bulizni se...talán ezért? Vagy lehet csak elsőre tűnik jó pasinak és közben valami baj van vele?
2015. márc. 9. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Valami nincs rendben vele, az tuti.
2015. márc. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj sincs vele...én is 23 éves vagyok,egy cipőben járok vele akkor!nekem meg anyum halt meg amikor 17 voltam!
2015. márc. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem senkinek nem mondaná el hogy még nem is csókolózott vagyis te kérdező vagy az a fiú. Nem vagy meleg?
2015. márc. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is annyi vagyok, nekem senkim nem halt meg. De szerintem valami tuti nincs rendben velem, én is elég visszahúzódó voltam, de mostanában se nagyon találom a közös hangot az emberekkel. Pontosabban kezdeményezni nem tudok.
2015. márc. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3-nak: Nem én vagyok, de elég jóban vagyunk és néha szoktunk "lelkizni" így elég sok mindent tudok róla.

Nem hiszem, hogy meleg, mert néha úgy tűnik nagyon is tetszem neki, de persze nem kizárt.

2015. márc. 9. 16:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Értem, de akkor is, valami nem stimmel.
2015. márc. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Bármilyen hihetetlen is számodra vannak emberek ezen a Földön akik köszönik de nem szorulnak rá másokra.

És többen vannak mint gondolnád, am meg h jól néz ki az genetika nem függvénye annak h most nőzik v sem.


A pénz szintén, hajléktalan párral is találkoztam már.

2015. márc. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Meg van akiknek olan magánjellegú problémáik vannak ami miatt nem engedhetik meg maguknak a kapcsolatot,vagy csak nem tudnak kezdeni egyet,mégha a szívük is szakad meg.
2015. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!