Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nők, mit gondoltok az olyan...

Nők, mit gondoltok az olyan fiúkról akik nem szeretnek a munkájukról beszélni?

Figyelt kérdés
Ismerkedésnél ugyebár gyakran felmerül a kérdés. Amennyiben kitérő választ kaptok mi jár a fejetekben?

2015. márc. 9. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:

azt, hogy nincs munkája.


Üdv: egy munkanélküli. -.-

2015. márc. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy valami illegális munkája van.
2015. márc. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt pl megérteném ha valaki azért nem szeret róla beszélgetni mert arra van rákényszerülve és utálja minden téren, viszont kell dolgoznia, és nincs más lehetősége egy bizonyos ideig persze.


Ezt még megérteném főleg ha azon van hogy változtasson rajta.


De ha alapból nem beszél róla és nem is akar változtatni és semmi normális indokot nem mond arra hogy miért utálja akkor gyanakodnék hogy ott valami nem stimmel.

2015. márc. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Vagy nem beszélhet róla, vagy nincs neki, vagy bűnöző.

Ha ezek közül egyik sem, akkor legalább nem untat vele :D

2015. márc. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha olyan esetleg a munkája, amiről nem szívesen beszélne, mert kevesen képesek elvégezni és, ha új társat kap, az sem bírja, akkor megértem és jobb is, ha nem tudok róla.

Vis ezzel csak megkímél. Vagy olyan, amit jobb, ha nem tudok, mert így én nem keveredek bele és nem tudják felhasználni ellene és kevésbé lesz ezáltal zsarolható, ezzel is védve a másikat.


Ha más miatt úgy vagyok vele, hogy az ő dolga. Ha akarja úgy is elmondja.

2015. márc. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De minek a munkáról beszélni? Nem elég, hogy az ember fél életét kitölti, a másik felében még arról beszéljen? Akinek a munkán kívül nincs más témája, annak élete sincsen.
2015. márc. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Rengeteg oka lehet. Írtak is ebből párat már.

Melós élménybeszámolót hallottam nem egyszer, új helye volt.

( mi sok éves házasok vagyunk ) Meghallgattam. " Kívülálló érintett " volt néha tanácsom is. Persze az a legegyszerűbb tanácsokkal ellátni.

Fiataloknál is számít, mesél e róla. Konkrétan mit is csinál, mi a feladata a munkahelyen.

Nem beszél semmit, gyanakodnék, melózik? Épp nincs neki? Vagy annyira olyan hogy semmit nem " vihet haza "??

" Nők "re nem tudom melyik korosztályra gondoltál.

2015. márc. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!