Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfitársaim, nektek mennyi...

Férfitársaim, nektek mennyi volt a rekord eddig, egy nap ismeretlen nő elérhetőségét szereztétek meg?

Figyelt kérdés

Általában 3-4 lányt szoktam kb megszólítani egy nap, ha csajozok, eddig a legjobb eredmény 2 volt.


Tehát ha átlagot vonunk, akkor 4-ből 2 lány adott elérhetőséget, 2 pedig kikosarazott.


Nektek?


2015. márc. 10. 00:04
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

@00:11


Ha kamut ad meg, az hamar kiderül. Pl telefonszám esetén rögtön megcsörgetem, hogy jót adott-e meg.


Hát, hiszed vagy sem, leállnak velem :D

2015. márc. 10. 00:14
 12/26 A kérdező kommentje:

@00:10


A lányok nem igazán szoktak kezdeményezni. Elég kevés az esély arra, hogy ha bejössz egy csajnak, akkor odasétál majd hozzád, főleg, ha nem is ismer.


És nem erőltetem rá magam senkire. Odamegyek a csajhoz, és ha nem jövök be neki, megköszönöm a beszélgetést és továbblépek. Ennyi.

2015. márc. 10. 00:17
 13/26 anonim ***** válasza:
Azis elérhetőségnek számít ha az egyik csaj az éves gázszámláját adta oda?
2015. márc. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Ha rajta van az a neve, min megtalálom FB-n, akkor simán :-) Sőt, még az jó is, mert a lakáscíme is rajra van, így levelet is tudok neki írni :DDDD
2015. márc. 10. 00:22
 15/26 anonim ***** válasza:
10%
#12: Akkor sem erőszakolom bele magamat senki életébe. Szimpátiát még nemigen tapasztaltam senkitől sem, meg aztán ismerem, miket szoktak gondolni a nők, amikor egy tök esélytelen ismerkedni szeretne velük. Úgyhogy köszi, vannak rámenősebb bakok, vigyék csak el ők a csajokat. Jól van ez így.
2015. márc. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Beteg vagy kérdező.


Ha csak EGYETLEN EGY elérhetőség elkérésed is sikeres lenne, akkor nem kérnél többet el.

2015. márc. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

@Kellehür


Azért, mert odamegyek egy lányhoz, és megmondom, hogy nagyon szimpatikusnak találom, és megkérdezem a nevét, nem "erőszakolom bele magam az életébe". Ha azt mondja nekem, hogy "kössz, nem", azonnal továbblépek. Természetesen tiszteletben tartom azonban a döntésed, hogy te így látod a dolgokat. A kérdés egyébként nem is az ilyen mentalitású embereknek szól mint amilyen te vagy, hanem azoknak, akik úgy élnek, mint én.

2015. márc. 10. 00:33
 18/26 anonim ***** válasza:
Azt hittem először hogy a napi recskarekordot fogod megkérdezni. Egyébként az a szám nagyobb mint ahány csaj valaha megadta volna az elérhetőségét.
2015. márc. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

@00:25


Beteg, én? Szerintem inkább neked vannak óriási gondjaid, és szerintem csak az irigység beszél belőled :-)


Nem barátnőt keresek, hanem csajozok. Ez pedig abból áll, hogy minél több lány elérhetőségét szeretném bezsebelni, akiket aztán randira hívok. Aztán ha úgy döntök, hogy valamelyik szimpatikus, avval járok. Ez nálunk nem megy ritkaságszámba, mások is így csinálják.


Fiatal srác vagyok, élem az életem, ehhez pedig a csajozás is hozzátartozik. Majd ha idősebb leszek, lekötöm magam, most azonban még élni akarok, és minél több nőt megismerni.

2015. márc. 10. 00:38
 20/26 anonim ***** válasza:
Irigy nem vagyok rád, mert nő vagyok, de veled tuti nem ismerkednék :)
2015. márc. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!