Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfitársaim, nektek mennyi...

Férfitársaim, nektek mennyi volt a rekord eddig, egy nap ismeretlen nő elérhetőségét szereztétek meg?

Figyelt kérdés

Általában 3-4 lányt szoktam kb megszólítani egy nap, ha csajozok, eddig a legjobb eredmény 2 volt.


Tehát ha átlagot vonunk, akkor 4-ből 2 lány adott elérhetőséget, 2 pedig kikosarazott.


Nektek?


2015. márc. 10. 00:04
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

"Irigy nem vagyok rád, mert nő vagyok, de veled tuti nem ismerkednék :)"


Az nem baj. Én nem tartom magam nőcsábásznak, biztos mások sem ismerkednének velem, még volt úgy, amikor 5 lányhoz mentem oda, és mind az 5 lány a szemembe mondta, hogy nem. De nem adtam fel, hanem tovább fejlesztettem magam. Keményen megdolgoztam én azért, hogy leküzdjem a gátlásaimat, és képes legyen felszedni lányokat nyilvános helyen.


De nem vagyok kíváncsi a rosszindulatú megjegyzésekre, hanem azoknak a pasiknak az eredményeire vagyok kíváncsi, akik úgy élnek, mint én.

2015. márc. 10. 00:45
 22/26 anonim ***** válasza:
Ti kivel ismerkednétek nők? Ufókkal?
2015. márc. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Interferencia ***** válasza:
Egy nap egy volt a maximum, nem pont az a cél vezérel, mint téged.
2015. márc. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Nyilván, nem vezérelhet mindenkit az. De köszi, hogy írtál!
2015. márc. 10. 00:57
 25/26 anonim ***** válasza:
0, mivel nem merek ismeretlen lányokat leszólítani.
2015. márc. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nekem a rekordom beszédbe elegyedéssel (nem szeretem a leszólítás szót) 12 volt egy nap. Abból 12 lett a nem. De ezen nincs semmi meglepő, életem során már több száz lánynál próbálkoztam és mindegyiktől kivétel nélkül elutasítást kaptam a külsőm miatt.
2015. márc. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!