Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy aki egy...

Miért van az, hogy aki egy kicsit túlsúlyos vagy kövér, hangoztatja, hogy ő elégedett magával és fikázza a szerintük gebéket, de egy sincs közöttük aki egyszer ne fogyózott volna?

Figyelt kérdés

2015. márc. 10. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Védekezés, evvel hitetik el magukkal, hogy szépek.

Én is egy teltebb lány vagyok, és jó lenne vékonynak lenni, de sajnos ez számomra eléggé elérhetetlen, próbáltam rengetegszer fogyni, orvosi kivizsgálások, stb., nem sikerült. Elfogadtam így magam, ettől függetlenül igen is szépek a vékonyak!

2015. márc. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%

Én ducibb vagyok, mint az átlag, és elégedett vagyok magammal, de undorítónak tartom, mikor bárki bárkit fikáz olyan dolgok miatt, amiktől nem lesz rosz ember. A "gebe" és "dagadt" meg "átlagos" lányokat is arra kéne bíztatni, hogy legyenek elégedettek magukkal, ha meg nem, kezdjenek sportolni/táncolni/kötni, bármit, amitől jól érzik magukat. Fiúknál szintén.

Amúgy meg te is jól ismered a mondást, hogy "a szomszéd lova is...". Ha nekem nem sikerül valami, tehát nem tudok lefogyni, akkor jobb másra mutogatni, könnyebb, meg oldja a feszültséget. Sok ilyen undorító emberi viselkedés van.

Mi lenne, ha mindenkit arra bíztatnánk, hogy találja meg önmagát, és nem követelnénk a duciktól, hogy fogyjanak le, a soványaktól, hogy hízzanak, a kismellűektől, hogy növesszenek dudákat, nem neveznénk ribinek azt, aki népszerűbb nálunk és sikeresebb a fiúknál? Szép világ lenne. :)

2015. márc. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos attól, hogy fogyózott valaki,hogy "gebére" akarna fogyni.

Én is fogyoztam és meg is álltam 8kg után, így is van mit fogni rajtam,de magamnak így tetszem, nem akarok vékonyabb lenni. Ha akarnék, simán leadnék még ugyanennyit.

Én nem szoktam a vékonyakat szapulni,meg cs*sztetni,hogy hízzanak, de az tény, hogy ahogy nagyon nagy darab emberek is vannak,azok a dagadéknak nevezettek, meg a nagyon vékony, gebének nevezettek.

És lássuk be,egyik sem egy egészséges kinézet.

Senkinek nincs jogabeleszólni abba,hog a másik hogy nézzen ki,de velemenye lehet,csak kultúráltan kéne közölni. Csak egy kövérre nehéz azt mondani hogy csak telt, egy csont és bőrre meg inkább illik a gebe mint a vékony. De ezek a végletek.

2015. márc. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!