Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lentebb leírt helyeken,...

A lentebb leírt helyeken, hogyan tudunk mi fiúk ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szórakozóhelyen, buszon, vagy strandon. Nem vagyok nagy csajozós önbizalmam, tapasztalatom sincsen sajnos, de olyan sokszor láttam már jól kinéző lányokat például buszon. Évekig utaztunk egy buszon. De nem tudom mit lehetne, vagy mit kellene mondani, hogy szimpatikusnak tűnjek a szemében? Úgy alakult hogy most már gyakrabban járunk szórakozóhelyekre a haverokkal, igaz én egy kortyot sem iszok. Szóval kérlek adjatok tippeket.

18/f


2015. márc. 11. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:

nincs erre szabály, ne legyél hülye, de lehetsz bolond. kertelhetsz neki bármiről, csak lássa rajtad az önbizalmat. :)


Fordítva nem működik. Azaz ha olyanokat mondasz neki ami neki "bejön" de nincs önbizalmad, akkor is szélnek ereszt.

2015. márc. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de konkrétan mondjatok már valamit hogy mégis mivel kezdjem vagy valami? nagyon nincs tapasztalatom
2015. márc. 11. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem van egy nagyon jó taktikám. Először valahogy le kéne valahogy ülnöd mellé, a következő lépés pedig az, hogy bonts ki valamilyen nassolnivalót, és kínáld meg vele! :) Ha nem fogadja el, kérdezd meg, hogy "miért nem kérsz?", ha pedig elfogadja, kezdj el imprózni: "milyen édességeket szeretsz még?", "én azért imádom xy csokit, mert stbstb."


Utána mutatkozz be, hogy "ja, amúgy Béla vagyok" - és ha látod hogy nyitott, elkezdheted faggatni hogy merre utazik és miért pont egyedül. ;)

2015. márc. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hm ez nem is olyan rossz ötlet utolsó!!
2015. márc. 11. 20:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mért nem jutott eszembe ez a nassolós dolog?:O Meg még nem is láttam,ezt a tippet. Mostmár mindegy,mert fél éve van kocsim és nem járok busszal.. , ahh:\
2015. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!