Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok/nők járnátok egy 165...

Lányok/nők járnátok egy 165 centis sráccal? Én nagy hátrányként élem meg, de kíváncsi volnék, akad-e akit ez nem zavar?

Figyelt kérdés
Én jómagam 165 cm vagyok, 14 évesen már ekkora voltam és nem nőttem tovább ( betegség, kortikoszteroid kezelés, ami megakadályozta a növekedést ), nem az én hibám, de mégis hátrány, sokszor olyat kapok, amit nem értek, mert nem bunkón és nagypofájúan közeledtem egy csajhoz, ráadásul nálam alacsonyabbhoz mentem oda és megkaptam a "törpe" jelzőt. Jó persze ez csak néhány rossz példa, pozitív is volt már, de lassan 3 éve keresgélek és nem jön össze egy barátnő sem... Kíváncsi volnék a véleményetekre 18-30 éves korig jöhetnek a válaszok.

2015. márc. 11. 21:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

hasonló korú a barátom, mint te. ő 167 cm, én pedig 172 :D

régen úgy gondoltam, nem jönnék össze nálam alacsonyabb sráccal, de ő teljesen megváltoztatta ezt bennem, levett a lábamról az egész lényével, így nem érdekel, hogy milyen magas. néha viccelődök vele, hogy hozzak-e egy sámlit, de nagyon szeretem, és a magassága a leglényegtelenebb dolog.

a kisugárzás és a személyiség a lényeg :) sok sikert a barátnő találáshoz! :)

20/L

2015. márc. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

19/F 166 centire kissé kigyúrt mégse kapok semmi törpézést senkitől sem. Sok csajnak nálam magasabbnak, ugyanakkorának vagy kicsit alacsonyabbnak is testszettem már, de leginkább a nálam magasabbak akik 4-5 centivel leköröznek azoknak az illetőknek tetszem meg a legjobban. Elvileg helyes arcom van meg.

talán ez a nyerő nem tudom.

2015. márc. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
Én igaz 160 cm körül vagyok, de nem hiszem, hogy járnék velem hasonló magasságú sráccal. Eddig minden férfi akivel dolgom volt, legalább 10 centivel magasabb volt nálam. Viszont nem egy olyan barátnőm van, akinek alacsonyabb a párja, tehát ne aggódj emiatt :)
2015. márc. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

hát, mit is írhatnék...én rengeteg kérdést írtam ki a magassággal kapcsolatba. Sajnos én se nöttem 14 éves korom óta, de én nem betegség miatt hanem apám-anyám miatt mert alacsonyak. Apám 165-168 közötti, Anyám 155 körül.

Én 169/170 lettem... 14 évesen ez még nem is annyira zavart, habár a lányok csúfoltak engem a suliba, de akkor még nem vettem magamra, nem érdekeltek akkor még a lányok.

15 évesen mikor bekerűltem ás közegbe már nagyon zavart...

16 évesen kerűltem elsőnek komoly depresszióba ez miatt.

Ekkor már szerettem volna barátnőt, de zt láttam hoyg az átg lányok is magasabbak nálam, és a nálam alacsonyabbak is nálam 1 fejjel magasabb fikkal vannak. Utcán is mikor látom a párokat mnd 180 fölötti a fiú...

Úgy szerettem volna férfivá válni, boldog lenni. Kézen fogva sétálni a barátnőmmel és büszkének lenni.

Mikor bekerűltem egyetemre már nagyon nagy bajba voltam a magasságom miatt. Sokszor eszembe jutott , hogy inkább megölöm magam, d enem szenvedek tovább...Gyűlölöm apámat, mert ha ő magas lett volan én se lettem volna alacsony.

Én már nem próbálkozok senkinél, igaz a mgasságom mi att nem is róbálkoztam soha. Sajnos a magasságom miatt teljesen aszociálisttem. Nem szeretek emberek között se lenni. Utcán szégyellem magam amiért ekkora vagyok. Magamak való vagyok nagyon. Az az igazság az ekkroa magasságuak nem kellenek senkinek. Talán 155 cm alattinak...Talán !

Nagyo nsokszor tapasztaltam, hoyg velem egymagas nők még arra se méltatnak, hoyg rámnézzenek, pedig nem monanám magam csúnyának, de egyből levágják ez alacsony szóval felejtős...ha ám is néznek azt veszem ki a tekintetükből, hogy fújj mit akar tőlem ? mit néz engem ez a tőrpe ?

Már ott tartok nem is nézem meg a nőket, egyszerűen levegőnek nézem őket. Mit fájdítsam jobban a szivemet ? Teljesen megtőrt ember lettem. Szóval, nem is tudom mit is írhatnék még, csak annyit még ,hogy nagyon rossz így élni, kár volt megszületnem...


27/F

2015. márc. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

# 22 vagyok


Haver te hülye vagy!

Most akkor kezdjek el én is vinnyogni mert csak 166 centi vagyok az istenit!

Ha egy ilyen búval basszot baszarék vagy ne is csodálkoz hogy semmibe vesznek a nők!

Szedd már össze magad mert még rosszul leszek tőled!

2015. márc. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
# 24 válaszoló neked szántam...
2015. márc. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

#21 vagyok

tényleg csak azt tudom mondani, hogy a kisugárzás adja a többet, nem a magasság. #22 alig vagyok magasabb nálad, de ha ilyen a jellemed, kisugárzásod, szerintem én sem jönnék össze veled, kapd össze magad! vidámság, jó duma, életerő, és ami még fontos: magabiztosság!


167 magas barátom sorra szedte össze a nőket amikor csak akarta, mert van egy olyan kisugárzása, hogy ránéztem, és az első gondolatom az volt hogy "hű. na ez a srác kell" (helyesnek is helyes, persze, ez is számít)


a magasság nem számít, amíg úgy viselkedsz, mint egy igazi férfi (a jó értelemben :D) és jól adod elő magad.

és Mucsi is megmondta: egy igazi férfi nem rinyál!


bántónak fog hangzani, de nem annak szánom: ha nem kelletek a nőknek, nem biztos, hogy a magasságotokkal van a baj.


20/L

2015. márc. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

a fene, én is #24-nek szántam, nem neked #22.. :D


20/L

2015. márc. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
48%
Én pont ellenkezője vagyok, nőként 180 centi, amíg nem fogadtam el, direkt görnyedten jártam, hogy kisebbnek tűnjek stb... Amióta elfogadtam, olyan a kisugárzásom, hogy senki se csúfol miatta.
2015. márc. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, a többségük pozitív és építőjellegű volt. 27-es 20 éves lánynak: mint írtam volt barátnőm, csak az utóbbi 3 évben vagyok "diétán". Amúgy külön köszönöm a válaszodat.
2015. márc. 13. 18:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!