Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van értelme úgy próbálkozni,...

Van értelme úgy próbálkozni, ha szinte egészen biztos vagyok abban, hogy úgyis lekoptat bármelyik lány?

Figyelt kérdés
Tapasztalatlanként semmi esélyem nincs, akkor mégis miért mondják/írják az emberek, hogy bátornak kell lenni és próbálkozni kell?

2015. márc. 11. 22:20
1 2
 1/13 Hanariko ***** válasza:
50%
Mert valahogy meg kell szerezni azt a tapasztalatot.
2015. márc. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, ha úgy állsz hozzá hogy: Jaj nincs esélyem akkor, tényleg nincs.. a leányzónak látnia kell rajtad hogy igen is tökös csávó ide jött. Ha te nem szereted magadat, akkor miért várnád el hogy mások szeressenek?
2015. márc. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
miért higgye el azt, amit még te sem hiszel el?:D
2015. márc. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Ilyen jellegű tapasztalatot nem olyan nehéz beszerezni. De arra vigyázz, hogy bárhogy mehetsz oda egy lányhoz, úgyis a kinézeted dönt el mindent. Én alacsony vagyok és ocsmány, szóval eddig akárhány lányhoz mentem oda, mind visszautasított. Ennek ellenére tovább próbálkozom.
2015. márc. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#4


Igazad van hogy elsőnek a külső számít, de ez csak 2percig.. ha jól indítasz akkor nem fog annyira számítani. Persze mindenkinek megvan a "szintje" ..:)

2015. márc. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk...az indok nem ugyanaz. Hozzám már jött oda egy nagyon aranyos kissrác (hozzám képest kicsi, olyan 16 lehetett), akit nem azért utasítottam vissza, mert csúnya volt, hanem azért mert párom van. De aki ocsmány, és úgy jön oda, azt nyilván nem azért utasítom el, mert párom van, hanem mert megijedek a kinézetétől:D:D

De próbálkozni kell...ha nem jó, gyúrd ki magad, légy ápolt, ez a kettő az alap szerintem...aztán megint próbálkozz...ha nem jó, megint változtass:D nem várhatod el, hogy valaki veled legyen úgy, hogy nem tetszel neki...ezért nem másokat kell utálni, hanem változtatni

2015. márc. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
6: Alacsonyságon és ocsmány arcformán nem lehet változtatni. Engem meg ezért utasít el minden egyes lány.
2015. márc. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#6:


Valamennyire igazad van, de attól függ mit jelent neked az ocsmány? Nem lehet mindenki kigyúrva.. én kondizok az egy dolog.. de nem mindenki kondizik és ez az élete.

Hány olyan párt látni hogy "ocsmány" férfival van együtt egy gyönyörű szép hölgy :DD és nem a pénzéért. :)

2015. márc. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7es, küldj már egy képet légyszi magadról, mert itt gyakorin rengeteg ocsmány férfi van, az életben kb egyet ha láttam...
2015. márc. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha az ember feladja akkor jobb ha inkább meghal. Sosem szabad föladni, mindig próbálkozni, az úton csak előre mehetsz, és még egy rakás közhelyesen ható vackot fölsorolhatnék, de nem fogok. A lényeg annyi, hogy:van értelme.
2015. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!