Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, Ti elhívnátok egy...

Lányok, Ti elhívnátok egy pasit randira, és ha igen, hogy tennétek?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, eleinte nem is tetszett, de annyit beszélgettünk, hogy már annál inkább... Tudom, hogy szingli, de nem tudom, tetszem-e neki, vagy akar-e kapcsolatot... Elég rossz lenne, ha elutasítana, elvégre minden nap mellette dolgoznék. Amúgy sem hívtam senkit sem soha randira, mindig engem "szedtek fel". :)


24/L


2015. márc. 12. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem is úgy kell elhívni,hogy randi szaga legyen ... Csak szimplán : " Munka után nincs kedved meginni egy kávét valahol ? " Ha igent mond,akkor sima ügy onnantól.Ha meg nemet,akkor sincs semmi,mert csak egy kávéra hívtad.
2015. márc. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igy is, ugyis leesil neki, hogy miert hivom kavezni... Miert ne tehetnem kerteles nelkul...
2015. márc. 12. 15:45
 3/5 anonim válasza:
ha megválaszolod magadnak, minek kérdezel?
2015. márc. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

sokat beszéltünk és feljött hogy ki mit szeret stb és mondtam h az jó csak kár hogy nekem nem megy egyszer megtaníthatnál biliárdozni

Végül elmentünk jól éreztük magunkat és össze is jött a dolog :D

Te ismered és ha úgy alakul a beszélgetés légy bátor kérdezz rá vagy utalj rá de azért úgy hogy lehessen neki :D

2015. márc. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
* leessen neki
2015. márc. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!