Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan jelezhetnem a srác...

Hogyan jelezhetnem a srác fele, hogy bejon nekem? Fiuk! Ti miből sejtenetek, hogy bejottok egy lánynak? Mikor mernetek lepni (es mit? )?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban (1 evvel idosebb nálam) es nagyon jol nez ki (legalábbis Szerintem) es valahogy szeretnem jelezni fele, hogy bejon, de semmiképpen se ugy, hogy például odamegyek hozza, hogy szia jol nezel ki,stb...

Facebookon se szeretnem be jelölni


Szoval marad a metakommunikacio :D



2015. márc. 13. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor tuti lépnék ha rám mosolyogna :).
2015. márc. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szemezel vele, mosolyogsz.. esetleg rákacsintasz :D Én tuti odamennék hozzád egy kacsintás után, feltéve ha szimpatikus :O
2015. márc. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nézd. ha szemez veled bejössz neki, odamehetsz, ne mbaszol el semmit. ha észrevesz, nem szemez veled kár bármit is csinálnod nem jössz be neki. bár azért még érdemes több csatornán keresztül kideríttetni, hogy tetszel-e neki
2015. márc. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy Nő legerősebb fegyvere a mosolya.....hát használd!!!!

Ha nem néz Rád, nem veszi fel a tekinteted akkor abból nem lesz semmi!!!

37F

2015. márc. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Folyoson ramosolyogsz vagy szemezel vele+ha bejelolned biztos rajonne
2015. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mert más szerint nem néz ki jól?! Akkor lehet nem is kéne vele foglalkoznod.
2015. márc. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!