Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a sulinkban egy új srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a sulinkban egy új srác, aki nagyon bejön nekem. Hogy ismerhetném meg, vagy hogy jelezhetném neki, hogy bejön, és lépjen ha akar? :D

Figyelt kérdés

Van a sulinkban egy új srác, aki nagyon aranyos, nagyon bejön nekem, és úgy tudom, nincs bnője.:) 1-2 évvel idősebb nálam, Ő 11.-es, én 10.-es vagyok. Buszon is szoktam látni néha, meg a suliban is. Szóval minden oké, csak az a gáz, hogy nem tudom, hogy közeledhetnék felé. Segítsetek pls! Jobb lenne, ha Ő lépne. Hogy adjam tudtára, hogy szeretnék tőle valamit?:$ Ééés az jelent valamit, hogy megnéztem myvipen az adatlapját, és a legközelebbi találkozásunknál rámmosolygott?:D(ez ez nem biztos,lehethogy csak bemesélem magamnak,de mintha így lett volna:D:D) A lényeg, hogy mit tehetnék annak érdekében, hogy észrevegyen, vagy ilyesmi?:)

16/L


2009. szept. 2. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel új,menj oda hozzá,mutatkozz be,érdeklődj hogy honnan jött,miért,tetszik e neki a suli,és bármi problémája te szívesen segítesz neki,eligazítod,bemutatod neki ezt-azt,segíted behozni a lemaradását stb :)

Légy kedves,és add önmagad :)

Légy érdeklődő és ne nagyon rámenős...eleinte csak ismerkedj,aztán megjelölheted myvipen,aztán beszélgethettek mindennap :)

2009. szept. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szoktam csak úgy odamenni a sulitársaimhoz.:D És nem az osztálytársam.. úgy egyszerűbb lenne, de így nem mehetek csak úgy oda hozzá bemutatkozni... legalábbis nem mernék. De köszi:)
2009. szept. 2. 22:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha buszon látod, akkor próbálj meg szemezni vele, mindig olyan helyen legyél(mármint a buszon) hogy lássátok egymást. Suliban szünetekben sétálgassál "véletlenül" pont ott, ahol ő is van. Annyiszor fog látni, hogy ezek után nem tud nem észrevenni. Az meg már rajta múlik, hogy bejössz e neki vagy nem.
2009. szept. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!