Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy lányra amikor ránézek...

Ha egy lányra amikor ránézek egyből máshova néz akkor tetszem neki vagy olyan ronda vagyok, hogy nem akarja hogy kiégjen a retinája?

Figyelt kérdés

#retina #recehártya #málnás muffin golyó
2015. márc. 13. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Hát mi honnan a málnás muffin golyóból tudjuk?!
2015. márc. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha ronda vagy, akkor általában még az undor is kiül az arcukra. Ezt figyeld meg. Én van, hogy direkt erre játszom, főleg jó időben. Ebédidőben végigsétálok az éttermekkel telezsúfolt főutcán. Hát ezután már nem sokan rendelnek desszertet.
2015. márc. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Sztem csak zavarban van, nem tudja kezelni a helyzetet
2015. márc. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha tetszenél szemezne veled.
2015. márc. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
vagy rajta van a fosás,és nem mer emiatt a szemedbe nézni
2015. márc. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha bejönnél neki, szemezne veled. Nagy kamu, hogy szégyenlős. Én is mindig azt gondolom, hogy ennek meg annak a csajnak biztosan bejövök, amiatt néztek félre, fordították el a fejüket. Á, a nagy lószart! Azért néz egyből félre, mert nem akar veled semmilyen kontaktot. Ezeket a lányokat legalább méltányolni kéne, akik miután összeismerkedtetek, nem szopatnak hónapokig.
2015. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Csúnyának tart. Velem is mindig ezt csinálják, és nem vagyok egy adonisz.
2015. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mindenkinek ment a zöld pacsi. Akkor azt hiszem itt az ideje berendezkednem az egyedüli életre mivel elég sokan félre néznek. Még szívesen várom a válaszokat.
2015. márc. 13. 20:08
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Engem meg sem neznek... Olyan ronda vagyok, hogy levegonek vesznek.. Mintha nem is leteznek..... 18/F
2015. márc. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
43%
A ronda vagy (bocs) , akkor legyél magabiztos , határozott, és tapadni fognak rád a csajok !
2015. márc. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!