Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan utasítsak vissza egy...

Hogyan utasítsak vissza egy lányt úgy, hogy attól még barátok lehetnénk, és hogy minél kevésbé fájjon neki?

Figyelt kérdés
Kedves, aranyos, csinos lányról van amúgy szó, teljesen egy hullámhosszon vagyunk. De sajnos kiderült róla, hogy már nem szűz. Én szűz vagyok, és semmiképpen sem feküdnék le tapasztalt lánnyal. Megcsókolni sem szeretnék ilyen lányt. Számomra visszataszító ez a gondolat. De kedvelem és nem akarok neki nagy fájdalmat okozni. Nem tudom, mihez kezdjek.

2015. márc. 13. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha barátok maradtok, akkor fog neki a legjobban fájni.
2015. márc. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Anyádat megölöm, apádat megb....m'" :

-)

2015. márc. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ekkora balf...

Attól, hogy nem szűz, nem biztos, hogy tapasztalt.

Ha jól kijöttök, akkor nem fogja érdekelni, hogy te még tapasztalatlan vagy, hacsak nem vagy 60 éves.

Hidd el, nincs rosszabb, mint amikor két szűz "szerencsétlenkedik". Én tudom. Inkább örülj neki, hogy belevisz a jóba :)

2015. márc. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyen hülye indokkal nem tudod kikerülni a fájdalom okozását. Vállald fel, hogy idióta vagy, és kész.


Még egy dolog, már az előző kérdéseidhez is odaírták, és még mindig igaz: rakd rendbe az önbizalmadat, mert nem a lánytól undorodsz hanem saját magadtól és a tapasztalatlanságodtól. Pedig nem kell. Értelmes ember nem hasonlítgatja az aktuális partnerét a régihez, ne félj ettől, csak élvezd, hogy van aki szeret, veled akar lenni és megbecsül téged.


Előfordulhat persze, hogy nem passzoltok össze szexuálisan és ezért szakítotok, de ez akkor is megtörténne, ha már tíz a tizediken darab lányt dugtál volna meg.


Szóval hajrá, adj esélyt magatoknak! Nem fogod megbánni!

2015. márc. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Te egy nyomorék vagy.

Másrészt fordított esetben ő azon agyalna, hogy hogyan alázzon meg minnél jobban

2015. márc. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!