Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, nálatok kizáró ok...

Fiúk, nálatok kizáró ok lenne, ha kiderülne a lányról, akivel randiztok, hogy volt már két öngyilkossági kísérlete?

Figyelt kérdés

2015. márc. 14. 10:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%
Nem, nekem is volt már egy pár, talán legközelebb meg is teszem.
2015. márc. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az idő a kérdés, hogy mikor? nem rég volt-e vagy már több éve és azóta stabil lelki állapota van. f/23
2015. márc. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, de zavarna. Miért próbáltad?
2015. márc. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
hát, nem lennénk valami szerencsés párosítás
2015. márc. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát én felejteném azt a lányt, mert az arra útal, hogy bármi problémát azzal akar megoldani.

Van minden embernek rosz napja, hete, hónapja, vagy esetleg rossz élete, de ha csak abban látja a kiutat akkor inkább hanyagolnám.

Nem lenne túl jó, hogy ha mégis összejönénk és lenne gyereke is akkor egyszer újab nagy problémája legyen és tényleg megtegye és ott maradna az ember gyerekkel egyedül.

Szerintem gázos az olyan lány.

Pszichologust ajánlok.

Gondolj arra, hogy van akinek sokkal rosszab a helyzete, ő mégse akar az lenni.

19/F

2015. márc. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem lenne kizáró ok, sőt, inkább csak inspiralna, hogy mégjobban szeressem, és mégjobban vigyázzak rá.

21 f

2015. márc. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Azért megnyugtató, hogy sokaknak ez nem kizáró ok, mert teljesen érthető lenne, ha az lenne sajnos. Bár már többször nem próbálkozok. A legutóbbi kb. 4 hónapja volt és majdnem bele is haltam, de megbántam. És nem szeretném, hogy ez a tény kihasson a későbbi kapcsolataimra. De titkolózni se akarok.


18l

2015. márc. 14. 11:15
 8/16 anonim ***** válasza:
Ezek olyan dolgok, amikhez kell egy bizalmi szint a másikkal, hogy megosszam. Ha nem jut el arra a szintre, tán meg se tudja.
2015. márc. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nem, mert ha szakítok, és esetleg újra megpróbálja, egy egész életre teher lenne a lelkemen az, hogy közöm volt a halálához, és hogy ha máshogy döntök ma is élne. mert ebben a korban még nagy az esélye, hogy nem maradunk együtt.
2015. márc. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, az leje az akart lenni, hogy nem tudnám elfogadni
2015. márc. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!